Opožděné blahopřání

17. dubna 2012 v 9:31 | Jitka a klub |  Blahopřání
Moc se omlouvám Irence, za pozdní blahopřání k jmeninám.
Irenko, srdečně Ti za sebe i za děvčata v klubu přeji všechno nejlepší, hodně nápadů pro obohacení našich stránek
a hlavně pevné zdraví.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 17. dubna 2012 v 9:39 | Reagovat

Ještě jednou omluva. Nějak nestíhám a stává se mi stále častěji, že něco přehlédnu. Proto bych vás chtěla seznámit se skutečností, že pro stále míň času zruším  toto rubriku a nechám to jen na vás, jestli si vzpomenete a budete chtít některé z členek popřát, udělejte to v komentářích. Je mi to líto, ale opravdu mám toho času tak málo, že může docházet k podobným situacím jako dnes a pokud se stane a nenajdete tady do druhého dne svůj příspěvek do klubu, prosím, připomeňte se mailem. Minule se stalo, že jsem zveřejnila obrázky Pavlíny jen z jednoho mailu, ten druhý jsem přehlédla. Opravdu nerada. Děkuji za pochopení.

2 Miloslava Miloslava | Web | 18. dubna 2012 v 17:00 | Reagovat

jituš určitě se nebude nikdo zlobit,vždyť nejsi pochodující kalendář,a kdo bude chtít někomu popřát,popřeje v komentářích.To je pouze slovo za mne. :-)

3 jessica howard special occasion dresses jessica howard special occasion dresses | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 8:33 | Reagovat

Thank you for the intelligent critique. Me and my neighbour were just preparing to do some research about this. I am very grateful to see such great information being shared freely out there.

4 replica watches replica watches | E-mail | Web | 5. ledna 2013 v 10:03 | Reagovat

thanks for sharing it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama