Velikonoční kraslice a frivolitky

15. března 2012 v 22:24 | Šárka Hartmanová |  Téma velikonoční

Zdravím všechny v klubu a přeji krásný pomalu jarní čas :-). Jak jsem slíbila ve svém posledním příspěvku, posílám velikonoční kraslice, a jsem moc ráda, že se mi letos podařilo jich aspoň pár namalovat :-). A ještě taková jarní dekorace z frivolitek - věneček z jetelíčku, který byl pro mě osobně taková frivolitková maturita :-), ale dopadlo to :-)). A že bude to jaro, tak ještě kytička :-)).

Přeji všem v klubu krásné už skoro jarní dny, ať se Vám daří a hodně radosti z tvoření, Šárka

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Věrka Věrka | E-mail | 16. března 2012 v 7:39 | Reagovat

Šárko,zas taková nádhera! To není jenom maturita,už jsi přímo frivolitková magistra! Kraslice jsou nádherné,kytička taky,ale jetelíčkový věneček mi naprosto vyrazil dech,moc obdivuji tvoje šikovné ruce. Měj se skvěle ty i celá rodinka. :-)  :-)  :-)

2 magdalena magdalena | E-mail | 16. března 2012 v 10:03 | Reagovat

Šárko, tak zas jen koukám na monitor a oči mi jdou z dulku ven? jak to děláš?
to frivolitkování je nááááádhera. To je háčkování? nebo, nevím si to do slovenčiny přeložit. :-)  O_O  O_O  O_O  O_O

3 Alis Alis | Web | 16. března 2012 v 17:00 | Reagovat

Taky se nemůžu vynadívat.. nádhera :-)

4 Věrka Věrka | Web | 16. března 2012 v 17:23 | Reagovat

nádherné :-D

5 evina evina | 16. března 2012 v 19:42 | Reagovat

Šárko,myslím že to není maturita,ale že jsi už magistr-je to úúúúúžasné :-)  :D  :-)

6 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | 16. března 2012 v 19:46 | Reagovat

Šárko,jsi opravový mistr,je to krásné. :-)

7 Miloslava Miloslava | Web | 16. března 2012 v 20:32 | Reagovat

Šárko,toto je úžasný,dávám 1**********ale to je minimum hvězdiček-jsi šikulka. :-)  :-)

8 Šárka Šárka | E-mail | Web | 16. března 2012 v 21:58 | Reagovat

MOC MOC vám všem děkuju :-)), mám obrovskou radost, že se líbí :-)).

[2]: Ne ne, háčkování to není, frivolitka je samostatná technika, která má nejblíž asi k drhání. Dělá se buď frivolitkovací jehlou - tu zatím ani nemám, a neumím :-), a nebo člunky. Můžeš třeba mrknout ke mě na stránky, kde mám fotku právě tohoto rozpracovaného věnečku i s nářadíčkem :-) http://www.capella.estranky.cz/fotoalbum/frivolitky/f0029a.html

9 vydělej vydělej | Web | 17. března 2012 v 1:24 | Reagovat

Neopakovaltená šance jak vydělat nějaké peníze zdarma, za 5 minut klikání denně. Co k tomu potřebuješ? Nic moc, jen navštívit náš web, přečíst si článek, kde najdeš podstatný info a pak už jen začít vydělávat. Přečti zde: http://www.klikacka.4fan.cz/?p=88

10 Milada Milada | E-mail | 17. března 2012 v 10:19 | Reagovat

To je něco mimořádně krásného a úžasného. :-)  :-)  :-)

11 Hela* Hela* | 17. března 2012 v 15:56 | Reagovat

Skláním se před Tvým uměním, je to opravdu nádhera :-)  :-)  :-)

12 okraslovaci-spolek-jezdovice okraslovaci-spolek-jezdovice | E-mail | 17. března 2012 v 19:17 | Reagovat

Malujeme i v naší vesničce.
Učím malé děti malovat kraslice.
Příští týden pořádáme 2.ročník.
ŠÁRKO máš nádherný výtvory,malovat umím,ale háčkování je pro mne španělská vesnice.
Hodně zdaru při výrobě!!! :-)

13 magdalena magdalena | E-mail | 20. března 2012 v 11:14 | Reagovat

no Šárko, takže je to jakoby paličkování.... jedním slovem, nech je to, technika, jaká je... je to nááádherný. hezký den
Magdaléna :-)

14 cocktail party dress cocktail party dress | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:50 | Reagovat

Q. How much do pirates pay for their earrings?
http://www.untildress.net/evening-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama