Dort

12. března 2012 v 19:47 | Magdaléna |  Moučníky
Ahoj holky, mám 4 letou holčičku, která je spíš kluk v kalhotách a ne načančaná princeznička.
K narozeninám si přála dort, ale ne lecjaký. Podmínkou bylo, aby na něm byly myši :-) žádné princezny, žádné kytičky, prostě myši. Chtěla ho už k svátku, ale tehdy mamka neměla čas a tak jsme to odbyly jenom kašpárkama, no a teď mi to už asi měsíc připomínala.
Musím říct, že smekám klobouk před každou cukrářkou. Já amatér jsem si pomohla, jak jsem uměla,
ale spokojenost mé holčičky byla mou odměnou.

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sylva Sylva | E-mail | 12. března 2012 v 20:21 | Reagovat

Krásně jsi si poradila,všechna čest a smekám před dortem,ten bych nesvedla.

2 Jarmila Jarmila | Web | 12. března 2012 v 20:57 | Reagovat

Dort je nádherný. :-)

3 ruzena ruzena | E-mail | 12. března 2012 v 21:20 | Reagovat

Dort je krasny, nemusis vubec zavidet cukrarkam!!

4 Hela* Hela* | 12. března 2012 v 21:28 | Reagovat

Je úžasný, chtěla bych vidět oči Tvé holčičky, když se na něj podívala :-)  :-)  :-)

5 Věrka Věrka | Web | 12. března 2012 v 21:44 | Reagovat

krásný, musela mít velkou radost)))hned bych si dala)))

6 magdalena magdalena | E-mail | 13. března 2012 v 8:28 | Reagovat

holky, děkuji, já nezávidím cukrářkám, já je obdivuji za tu trpělivost, za ty umělecký dílka....
Natálka byla nadšená, to se ví a já spokojená, že do drželo pohromadě.
no a ještě že existuje Kaufland na ty cukrářský capiny, protože do toho bych teda rozhodně nešla O_O

7 magdalena magdalena | E-mail | 13. března 2012 v 8:30 | Reagovat

jo a chybí mi tady smajlík s pusou, hned bych vám jednu virtuální poslala za hodnocení. :-P

8 Květa Květa | Web | 13. března 2012 v 10:02 | Reagovat

Dort se povedl, krásné myšky jsou tam a Natálka byla určitě mooooc spokojená..... :-P

9 evina evina | 13. března 2012 v 10:11 | Reagovat

dort je kouzelný a je super,že Natálka ví co chce :-)  :D  :-)

10 Šárka Šárka | E-mail | Web | 13. března 2012 v 22:32 | Reagovat

Dort je opravdu krásný a myšičky povedené, věřím, že udělaly velikou radost :-). Naše malá bude mít v květnu pět, tak mě taky čeká dortování, a už asi potřetí za sebou budu zase odlévat čokoládové motýly :-), také na přání :-).

11 fake rolex watches fake rolex watches | E-mail | Web | 31. října 2012 v 13:44 | Reagovat
12 cheap flower girl dresses cheap flower girl dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:41 | Reagovat

Thank you for the intelligent critique. Me and my neighbour were just preparing to do some research about this. I am very grateful to see such great information being shared freely out there.
http://www.spelldress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama