Blahopřání

14. února 2012 v 7:18 | Šárka Hartmanová |  Blahopřání
Dnes přišel tento mail. Trochu se stydím, že jsem jako zakladatelka klubu zapomněla na čtyřleté výročí. Šárka to udělala za mě a nakonec za nás za všechny. Tak já už přidám jen obrázky a pár slov na závěr.

Ahoj Jitko,

posílám příspěvek do klubu, ačkoliv nemám nic hotového :-)). Sice jsem prošvihla ten správný den - 1.2. - ale chtěla bych Ženskému klubu popřát všechno nejlepší k narozeninám :-)). A když jsem si včera uvědomila, že Ženský klub slaví, tak jsem byla zvědavá, kdy slavím já jako "nová členka" :-)), a když jsem zabředla do historie, tak to jsem se hodně sama překvapila, když jsem zjistila, že Ti posílám příspěvky téměř od samého začátku fungování klubu :-)), klub začal v únoru 2008 a můj první příspěvek byl potom v červenci 2008. Myslela jsem, že už předtím klub delší dobu běžel :-)), zkrátka to letí a člověk ztrácí přehled. Včera jsme u Ženského klubu seděli s manželem (nic nešmodrchá, ale fandí, a dění sleduje spolu se mnou :-)) do opravdu pozdních hodin, a listovali jsme historií. Je úžasné, jak se za ten čas Ženský klub rozrostl, nejen na počet členek, ale také na rozmanitost témat a tvoření. Jsem moc ráda, že takový blog vznikl, a věřím, že přináší radost opravdu široké řadě tvořivých rukou, a nejenom nám přispívajícím a komentujícím :-)), ale také mnoha a mnoha nakukujícím, které se do Ženského klubu chodí inspirovat, potěšit oko, nebo i třeba jen tak odreagovat.
Samozřejmě velký dík Tobě, Jitko, za nás všechny, že tyto stránky žijí, a mohou dávat radost - nejenom z ručních prací - dál.

Takže všechno nejlepší k narozeninám a hodně hodně dalších krásných příspěvků, a nám všem hodně radosti ze všech našich tvoření, také spoustu dobrých tvůrčích nápadů a inspirace, ať se nám daří, a můžeme Jitku stále zásobovat :-)).

Na závěr tohoto pěkného mailu od Šárky jen tolik. Jsem ráda, že jsem se k založení tohoto klubu odhodlala i když jsem trochu pochybovala, jestli moje snaha nebude jen plácnutím do vody. A ejhle, ono z toho plácnutí vzniklo hotové vlnobití. Jak je vidět, ze seznamu členek klubu, je nás dost na to, aby se stránky klubu plnily stále novými a novými příspěvky. Je pravda, že některá děvčata přispěla za ty čtyři roky jednou, dvakrát a pak se odmlčela. Nikdy jsem nezkoumala proč tomu tak je, ale to nevadí. Původně byla paleta rubrik široká, to proto, že jsem se obávala, že příspěvků s ručními pracemi nebude dost na to, aby mohl být klub jednostranně zaměřen. Dnes je vidět, že ruční práce žijí a náš klub se vyspecifikoval. Jsem tomu ráda a děkuji všem, že jste mě v tom nenechaly. Přeji klubu dlouhé trvání, vám všem hodně inspirace a za sebe můžu slíbit, že co mně budou síly stačit, budu se i nadále snažit stránky udržovat k vaší spokojenosti. Jitka administrátor

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Věrka Věrka | E-mail | 14. února 2012 v 8:20 | Reagovat

Ahoj Jitko, velká gratulace, dobře,že jsi se odhodlala, tady u tebe vždycky něco krásného najdu. Pro radost i pro inspiraci. Nakukuju často, dost dlouho se už odhodlávám se mezi členky přidat. Tak až dodělám,co právě šmodrchám,ozvu se,jo?
Dík i Šárce,že si vzpomněla, i za její příspěvky,patří k těm nejkrásnějším. Takže kočky, dík za to, že jste :-)  :-)  :-)

2 Hela* Hela* | 14. února 2012 v 9:08 | Reagovat

Ahoj Jituš,
Ty moc dobře víš, jak Tě obdivuju a za klub moc děkuju. Jsem ráda, že Šárka výročí připomněla. Ani jsem nevěděla, že klub trvá tak dlouho. Máš 4 roky skoro stejně jako fler. :-)  :-)  :-)

3 Květa Květa | Web | 14. února 2012 v 9:48 | Reagovat

Tak já jsem jedna z těch nakukujících. Chodím si sem pro inspiraci a jak píšeš, pro potěchu oka. Jsem ráda, že je tolik šikovných rukou, které dokáží vytvořit moc pěkné věcičky.
Gratuluji k narozeninám klubu a přeji hodně tvůrčích nápadů a obdivovatelek. :-)

4 Jitka Jitka | E-mail | Web | 14. února 2012 v 11:09 | Reagovat

Jen se přihlas. Budeme rády. :-)

5 Jitka Jitka | E-mail | Web | 14. února 2012 v 11:12 | Reagovat

[2]:Neříkej "máš", ale máme. Ano, máme klub už čtyři roky. Zdá se, jako by to bylo včera, když jsem ho zakládala. ;-)

6 Jitka Jitka | E-mail | Web | 14. února 2012 v 11:14 | Reagovat

[3]: Děkujieme a pokud je to tak, jak píšeš, pak náš klub má smysl a plní svůj účel. :-)

7 Zdiška Zdiška | Web | 14. února 2012 v 12:12 | Reagovat

Tak jsem zase něco prošvihla, gratuluji správkyni našeho webu, ale jsem taky ráda, že "Klub správných ženských" existuje. Kde jinde se člověk může pochválit, že taky něco umí. Zároveň  slibuji, že se taky polepším a budu přispívat častěji, jinak nestíhám dělat popisy, tak proto ani nic neposílám a stále jen šmodrchám a šmodrchám, no a teď ještě v úředních papírech jsem se trochu opět zapotila, ale už to mám :-D , už jsem to i objela FÚ, VZP, OSSZ a máme zase na rok pokoj, doufejme, že nic "lepšího" nevymyslí, než nové tiskopisy, jako každý rok, aby se v tom čert vyznal O_O . Mějme všechny krásné a hlavně "plodné" dny :-)  :-)  :-)

8 Milada Milada | E-mail | 14. února 2012 v 13:16 | Reagovat

Moje členství v Ženském klubu slaví pouze poloviční narozeniny, ale i za ty dva roky jsem moc ráda,poznala jsem spoustu šikovných lidí. Je jasné, že tím hybným motorem klubu jsi,Jitko, Ty a za to Ti patří i moje poděkování. :-)

9 Hela* Hela* | 14. února 2012 v 13:47 | Reagovat

[7]: Většinu věcí dělám bez popisu a když si o něj někdo napíše, snažím se si vzpomenout a nějak ho vymyslet. :-)  :-)  :-)

10 Marie Marie | E-mail | 14. února 2012 v 13:51 | Reagovat

I já se připojuji s gratulací, přesto, že jsem zatím pouze nakukující,i když o členství již uvažuji delší dobu. Zatím si sem chodím pouze pro inspiraci a pro potěšení. Jsem Vám všem moc vděčná za Vaše nápady a paní Jitce za tento klub. Tak jen tak dále! Všechny zdraví Marie.

11 Marie Marie | E-mail | 14. února 2012 v 13:54 | Reagovat

Teď jsem zjistila, že jsem špatně zadala e-mailovou adresu, tak opravuji.

12 Zdiška Zdiška | Web | 14. února 2012 v 14:31 | Reagovat

(9) Já taky, ale pokud to nevyfotím, těžko se vzpomíná, skleróza už taky pracuje :-D  O_O  :-D

13 Elina Elina | E-mail | 14. února 2012 v 18:42 | Reagovat

Tak já se taky připojuji ke gratulantům a jsem velice vděčná ,že jsme měli v našem internetovém zlínském klubu "Jitčin blog".Jsem ráda,že sem můžu chodit na kukanou  a stále se přiučovat.Poznala jsem tady moc šikovných bezvadných lidiček.Jituš Tobě moc děkuji jak se o nás staráš a máš můj obdiv jak všechno stíháš. :-)  :-)

14 ruzena ruzena | E-mail | 14. února 2012 v 20:57 | Reagovat

S radosti se pridavam ke gratulacim, preji vsem clenkam hodne radosti z prace a hlavne chci podekovat Jitce, ze vsechna nase dilka peclive a trpelive publikuje-a je nas uz opravdu dost. Ze je i hodne "nakukujicich", to vidim i z toho, ze mi chodi zadosti na navody i od zajemkyn, ktera v seznamu clenek nejsou. Cinnost Klubu bych zhodnotila jednim slovem : POVEDLO SE!!!

15 Věrka Věrka | Web | 14. února 2012 v 22:45 | Reagovat

gratulace a jen tak dále, ráda vítám každou další členku a těším se na její výtvory)))

16 evina evina | E-mail | 15. února 2012 v 14:23 | Reagovat

také blahopřeji a jsem ráda,že se mám kde inspirovat a snad také trošku inspirace dodat.Jsem zde skoro každý den a chodím sem nakukovat moc ráda :-)  :D  :-)

17 Jitka Jitka | E-mail | Web | 16. února 2012 v 21:56 | Reagovat

Děkuji všem a mým přáním je, aby klub vydržel stále tak aktivní a sloužil všem ještě hodně dlkouho. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama