Přípravy na Vánoce

2. ledna 2012 v 14:54 | Hagir |  Modelování
Především přeji všem, vše nej do Nového roka a posílám pár fotek, jak jsme si krátili předvánoční čas. No.......spíš děti si krátily a maminka pak musela běhat a vše dodělávat a uklízet, ale to jistě všichni znáte. I když si vzpomínám, že u nás všechno tohle pečení a kuchtění jsem mohla dělat jen s babičkama. Maminky na to nemají většinou čas a trpělivost s uklízením po dítkách. Snažím se takovou matkou nebýt a s dětmi tvořit, co je baví, i když někdy je to o nervy.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 2. ledna 2012 v 18:10 | Reagovat

To je úžasné. Já jsem to nikdy nezvládla a obdivuju obě dcery i syna, kteří to umějí a dělají. :-)  :-)  :-)

2 Elina Elina | E-mail | 2. ledna 2012 v 18:47 | Reagovat

To znám,chce to pevné nervy,ale děti jsou nadšené a spokojené co dokáží. :-)  :-)  :-P

3 Majka Majka | Web | 2. ledna 2012 v 18:57 | Reagovat

Pečení a vykrajování s dětmi...:-) Tak jsem jedna z matek, co na tohle nikdy neměly nervy :-) Já vůbec nerada peču, natož když se mi u toho děti motaly.
Máš šikovné děti Hagir :-)

4 evina evina | E-mail | 2. ledna 2012 v 19:54 | Reagovat

Radko,máš nejen šikulky dětičky,ale i ty jsi šikulka.Já to většinou raději zvládala sama,abych byla rychleji hotová :-)  :D  :-)

5 Šárka Šárka | E-mail | Web | 2. ledna 2012 v 22:58 | Reagovat

Ahoj Radko, moc krásné fotky a děti jsou opravdu šikulky :-)). U nás to bylo obdobné, ale tvořila jsem jen s tou starší (4,5 roku), malinkou zatím vozil tatínek v kočárku po venku, ale příští rok už určitě bude matlat s námi :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama