Kouzlení s jehlou a nití

5. ledna 2012 v 10:18 | Marie |  Vyšívání
Jak už jsem psala v komentáři, Maruška nabízí těm z vás, které by měly zájem o rychlokurz v této disciplíně, je ochotna ho poskytnout.Jak sama říká, je lépe to ukázat přímo, než složitě popisovat. Zřejmě by to bylo vhodné pro děvčata v blízkosti Prtostějova. Pokud tato nabídka některou z vás zaujme, napište mi. Nakonec takový víkendový kurz by se dal uspořádat a možná by to byla dobrá akce na vzájemné seznámení. Pro děvčata ze vzdálenějších koutů naší republiky by se ubytování někde taky našlo. Penziony, hotely, dnes to není problém. :-) V případě zájmu pište na můj mail yorga@seznam.cz a já to s Maruškou proberu. Vhodnější by bylo uspořádat to na jaře, až bude lepší počasí. U nás dnes sněží, fouká silný vítr, takže určitě nás čeká kalamita.

Pokud by byl zájem o některou hotovou práci od této autorky, napište si o ni na její e-mailovou adresu josefwoth@seznam.cz

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Květa Květa | Web | 5. ledna 2012 v 13:28 | Reagovat

Je to moc krásné, to bych si už s mýma očkama netroufla.... :-)

2 Hela* Hela* | 5. ledna 2012 v 15:44 | Reagovat

Úžasné práce! Použít výšivky jako vánoční ozdoby by mě vůbec nenapadlo a ten bílý kostelíček mě dostal :-)  :-)  :-)

3 Milada Milada | E-mail | 5. ledna 2012 v 16:47 | Reagovat

Mým favoritek jsou ty překrásné vánoční ozdůbky. :-)

4 Janka Janka | Web | 5. ledna 2012 v 21:38 | Reagovat

Tento druh vyšívání jsem vždycky moc obdivovala. Je to nádherné. Ale jak píše Květa, chce to dobré oči a také přesnost, trpělivost a výdrž. Dodávám já. :-)

5 Elina Elina | E-mail | 5. ledna 2012 v 22:05 | Reagovat

To je nádhera!!!Kdysi jsem si koupila dečku z předlohou,ale ještě jsem nedostala odvahu se do toho pustit.Chtělo by to učení,škoda že nejsem blíž k Prostějovu.

6 Miluš Miluš | Web | 6. ledna 2012 v 18:19 | Reagovat

Toto je opravdu úžasná práce,obdivuji,takové lidičky,které toto zvládají. :-)

7 tetkapernikarka tetkapernikarka | 7. ledna 2012 v 16:10 | Reagovat

Vše je nádherné,ale stejně jako u Miladky,vedou i u mne vánoční ozdůbky,ty jsou originální,neokoukané a krásné! :-)Alena

8 Alis Alis | Web | 7. ledna 2012 v 17:50 | Reagovat

To je nádhera :-) Tolik krásných věcí !! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama