Nováček mezi námi

30. prosince 2011 v 13:38 | Jitka |  Vyšívání
Paní Marie je sice nováčkem mezi námi, ale jinak to žádný nováček není. Alespoň co se vyšívání týče.Maruška má 59 let, je v důchodu a jak se přesvědčíte s jehlou a nití to umí bravůrně. Je to její velký koníček. I předlohy si maluje sama. Přesvědčí vás hned několika pracemi, které nám do klubu poslala.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 30. prosince 2011 v 14:19 | Reagovat

Vítej mezi námi! :-)
Vyšívání i motýlci jsou  nádherní. Kdysi jsem se o richelieu pokoušela, ale nezvládla jsem to. Marně přemýšlím, z jakého materiálu jsou motýlci. :-)  :-)  :-)

2 Milada Milada | E-mail | 30. prosince 2011 v 15:42 | Reagovat

To vyšívání je perfektní :-)

3 evina evina | E-mail | 30. prosince 2011 v 17:06 | Reagovat

vítám tě mezi námi,motýlci jsou jako živí-jen vzlétnout,andílek i dečka jsou perfektní-těším se na tvá další dílka :-)  :D  :-)

4 Jana Jana | Web | 30. prosince 2011 v 19:58 | Reagovat

Nádhera, vítám Marušku mezi námi, které neumíme sedět s rukama v klíně... ;-)  :-)  :-D

5 Majka Majka | Web | 30. prosince 2011 v 21:44 | Reagovat

Ti motýlci jsou tak jemní, jako by byli jen namalovaní. moc jemná dokonalá práce:-) I ostatní vyšívání je perfektní :-)

6 halina halina | E-mail | 31. prosince 2011 v 10:29 | Reagovat

Vyšívka je nádherna, toto vyšívání mě mamka nenaučila a já do dnes lituji. Motýlci jsou velmi jemní :-)

7 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | 31. prosince 2011 v 11:39 | Reagovat

Tedy, já jsem si myslela,že motlýlci jsou malovaní,jsou úžasní. Ostatní práce jsou též krásné. :-)

8 Elina Elina | E-mail | 1. ledna 2012 v 10:05 | Reagovat

Vítám Tě Maruško mezi náma.To je krása,těch motýlků bych se bála i dotknout jak jsou jemňoučcí,A výšivky krásné. ???  ???  :-)  :-)

9 Hela* Hela* | 1. ledna 2012 v 17:43 | Reagovat

Tak, já si pořád ještě myslím, že ti m otýlci jsou namalovaní :-)  :-)  :-)

10 Alis Alis | Web | 1. ledna 2012 v 18:02 | Reagovat

Moc krásné věcičky :-) Já jsem si také myslela, že motýlci jsou namalovaní :-)  :-)  :-)

11 Jitka Jitka | E-mail | Web | 1. ledna 2012 v 20:01 | Reagovat

Myslela jsem si to i já, ale autorka mě ujistila, že je to výšivka. Podle mého názoru dokonalá. :-)

12 hagir hagir | 1. ledna 2012 v 20:24 | Reagovat

No to je nádhera. Nechtěla jsem tomu věřit, že ti motýlci jsou vyšívaní. Navrhuji Marii, aby nám toto vyšívání tady trošku přiblížila nějakým článkem a trochu nás třeba i zaučila. Je to fakt úžas. O_O

13 Miluš Miluš | Web | 1. ledna 2012 v 20:46 | Reagovat

Marie vítej mezi námi,teda tomu se opravdu říká bravůrní výšivka-to je úžasný. ???  :-)

14 Božena Božena | 2. ledna 2012 v 11:52 | Reagovat

Maruško, vítej mezi námi. Nádherná práce. Také se přimlouvám k nějakému článku od tebe, kde se prosím pokus, pro nás neznalé o postup práce.

15 Šárka Šárka | E-mail | Web | 2. ledna 2012 v 22:50 | Reagovat

Obdivuji nádherné práce a také vítám mezi námi :-). Jak jsem četla všechny komentáře, motýlci jsou vyšívaní, což mi bere dech :-). Je to opravdu úžasná práce a také bych ráda víc informací, protože si neumím představit, jak taková jemná práce ještě v barevných kombinacích vzniká :-). Těším se na další úžasné příspěvky!!!

16 Jitka Jitka | E-mail | Web | 3. ledna 2012 v 19:28 | Reagovat

[14]:

[15]: Děvčata, dnes jsem dostala od Marušky mail, kde nabízí těm z vás, které by měly zájem o rychlokurz v této disciplíně, je ochotna ho poskytnout.Jak sama říká, je lépe to ukázat přímo, než složitě popisovat. Zřejmě by to bylo vhodné pro děvčata v blízkosti Prtostějova. Pokud tato nabídka některou z vás zaujme, napište mi. Nakonec takový víkendový kurz by se dal uspořádat a možná by to byla dobrá akce na vzájemné seznámení.Ubytování by se někde taky našlo. Penziony, hotely, dnes to není problém. :-) V případě zájmu pište na můj mail ajá to s Maruškou proberu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama