Prosinec 2011

Nováček mezi námi

30. prosince 2011 v 13:38 | Jitka |  Vyšívání
Paní Marie je sice nováčkem mezi námi, ale jinak to žádný nováček není. Alespoň co se vyšívání týče.Maruška má 59 let, je v důchodu a jak se přesvědčíte s jehlou a nití to umí bravůrně. Je to její velký koníček. I předlohy si maluje sama. Přesvědčí vás hned několika pracemi, které nám do klubu poslala.

Betlém

24. prosince 2011 v 18:01 | Evina |  Téma vánoční
Posílám fotky našeho betlému,který vyřezával můj prapradědeček z Příbrami. Je ho už jenom část,protože taťka a jeho maminka měli tyto figurky na hraní místo panenek. Moje babička se narodila roku 1899,takže betlém vznikal v první polovině 19.století. Vloni jsem ho nechala restaurovat-doplnit chybějící nožičky,části rukou a obnovit barvy. Dále posílám perníkový stromeček a háčkovanou kouli s vánoční hvězdou.Takže všem krásné svátky .

Dvojí blahopřání

24. prosince 2011 v 8:52 | klub |  Blahopřání
Ke včerejšímu svátku gratulujeme Vlastě, dnes Evám. Přejeme vám, hodně zdraví, štěstí a radosti z tvoření .

Korálkový stromeček

23. prosince 2011 v 17:43 | Sylva - kaktusářka
Dobrý den,chci všem ženám,které mají ušlechtilé koníčky a nesedí s rukama v klíně popřát štastné a spokojené svátky,hlavně hodně zdraví do Nového roku i vše nej.
A psala jsem,že u nás bude stromeček korálkový,tak posílám důkaz.

kaktusarka

Koš s dárkem a košíky na pracovní stůl

23. prosince 2011 v 17:17 | Jana brouk |  Pletení z proutí a papíru
Tento koš s dárkem bude pod stromečkem.

Košíky na pracovní stůl.

Autorka: janaskrob@seznam.cz

Vánoční přání

21. prosince 2011 v 14:16 | Zdiška |  Blahopřání

Blahopřání Dagmarám

20. prosince 2011 v 18:07 | Klub |  Blahopřání
Dnes mají jmeniny Dagmary a náš klub jim přeje všechno nejlepší a hodně dobrých nápadů pro náš klub.

Korálkové ozdoby

19. prosince 2011 v 21:10 | Sylva - kaktusářka |  Korálky

Posílám svoji a manželovu zábavu za měsíc, uděláme si letos celý stromeček korálkový. Korálky chytly skoro celou rodinu,tak budeme s výrobou ozdob pokračovat dál. Začali jsme už loni před Vánocemi, kdy jsem chtěla zkusit pár ozdob a už jsme u firmy, kde objednáváme, nechali hromadu peněz. Ale výsledek stojí za to.Všechny zdravím a přeji krásné Vánoce.

Čepičky pro nedonošená miminka

15. prosince 2011 v 8:49 | Boženka |  Háčkování
Posílám pozdrav a něco z toho, co v podvečer, kdy se už brzy
setmí, umotám. Teď jsem se dala do mini věciček pro nedonošená miminka.

Háčkované dárečky

13. prosince 2011 v 12:55 | Elina |  Háčkování

Posílám pár fotek,opravdu netradiční výzdoby. S Kačabama se roztrhl pytel.Do dnešního dne jsem jich udělala 74. Na Mikuláše jsem s nimi udělala radost mnoha dětským tvářičkám a nyní budou jako dárečky pod stromečkem. Ještě jsem udělala pár jehelníčků. Zůstali mě 4 které posílám na obrázku.

Vyšívané vánoční ozdoby

11. prosince 2011 v 15:14 | Růžena |  Vyšívání

Autorka: ruzena60@hotmail.com

Háčkované zvonky a koule

11. prosince 2011 v 14:44 | Růžena |  Háčkování

Autorka: ruzena60@hotmail.com

Vánoční tvorba

11. prosince 2011 v 9:51 | Eva |  Všehochuť

Ušité dárečky

10. prosince 2011 v 12:17 | Hela* |  Šití
Konečně jsem ušila vnoučkovi zástěru skoro jako má táta. Tím mám snad všechny vánoční dárky v kupě.
Neteř si přála matraci a přehoz do košíku po švagrovi. Trochu jsem se s tím poprala a posílám výsledek.

Vánoční dárky

6. prosince 2011 v 17:53 | Hela* |  Korálky

Netradiční adventní dekorace

5. prosince 2011 v 20:43 | Šárka Hartmanová |  Háčkování
Posílám jednu možná netradiční adventní dekoraci. Srdíčko možná není k tomuto účelu typické, ale už dlouho jsem ho měla vyhlídnuté v jednom Diana vánočním speciálu z let minulých, a teď konečně přišlo na řadu. Je velké 24 x 24 cm. Jednu chvíli už jsem myslela, že to nedopadne a ani ho nedodělám, protože se mi zdálo, že mi ty dílky nebudou sedět, ale nakonec to všechno vyšlo přesně na očko podle předpisu.

Všem v klubu krásné adventní dny, prožívané v pohodě a klidu, a hodně času na další krásná tvoření! :-))

Šárka

Všechno nejlepší

5. prosince 2011 v 18:26 | klub |  Blahopřání
Všem Jitkám a že nás v klubu je požehnaně, všechno nejlepší, stále dobrou náladu a hodně tvořivých nápadů.

Omlouvám se za opožděné přání. Nešel nám internet. Jitka

Háčkovaní andělé

2. prosince 2011 v 17:48 | aneriR - Irena

Vyšívané vánoční koule

2. prosince 2011 v 17:44 | Dáša* |  Vyšívání
Zdravím všechny v ženském klubu. Dnes jsem poslala pro inspiraci vyšívané vánoční koule. Všem přeji příjemný adventní čas a pěkné nadcházející svátky.