Pletení na zimu

13. listopadu 2011 v 8:07 | Milada |  Pletení
Vyráběla jsem teplíčko pro vnučky i pro panenky.

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 13. listopadu 2011 v 10:59 | Reagovat

Jako vždy precizní a moc hezké. Už jsem si říkala, že jsem od Tebe nic dlouho neviděla :-). Co záclona, hotová? :-)  :-)  :-)

2 Alis Alis | Web | 13. listopadu 2011 v 11:39 | Reagovat

Moc krásné!!! :-)  ;-) Panenky jsou jak na módní přehlídku :-)  ;-)

3 halina halina | E-mail | 13. listopadu 2011 v 11:58 | Reagovat

Dle těch modelů lze ze inspirovat, moc krásné :-)  :-)

4 Majka Majka | Web | 13. listopadu 2011 v 12:38 | Reagovat

Jéé Miládko, tak to je perfektní, ty oblečky na panenky i s šáličkama, čepičkama, to musela být piplačka! :-) Ale stojí to za to. Asi se pokusím taky o kabátek, jako ty, jen co budu mít víc času.
A to pro vnučky...tak to jsou šály nebo svetříky? Škoda že jsou složené, ale jsou to jasné veselé barvičky, určitě jsi udělala vnučkám velkou radost! :-)
PS: Miládko, přišel ti mail s tou čokoládou? Promiň, mě se to zdálo humorný, snad se ti to líbilo ?

5 Milada Milada | E-mail | 13. listopadu 2011 v 13:32 | Reagovat

[1]: Mám celou hromadu udělaných věcí, nafocených, ale nějak jsem se nemohla dostat ke vložení.Ná záclonce jsem zase o kousek postoupila, ale hotová pořád není. Předbíhá ji další věc - běhoun na stůl, dělaný z melírované (základ je barva podkladového ubrusu). Děkuji za pochvalu. :-)

6 Milada Milada | E-mail | 13. listopadu 2011 v 13:37 | Reagovat

[2]: Děkuji za pěkná slova. Přiznám se, že někdy se při výrobě modelů nechávám inspirovat svým někdejším šatníkem, který jsem vlastně vymýšlela před několika desítkami let. :-)
Listovala jsem a myslím, že se nechám zlákat čokoládovými pralinkami.

7 Milada Milada | E-mail | 13. listopadu 2011 v 13:38 | Reagovat

[3]: Děkuji za pěkná slova - starou paní to potěší. :-)

8 Milada Milada | E-mail | 13. listopadu 2011 v 13:43 | Reagovat

[4]: Děkuji za velkou pochvalu.To vystavené jsou různé šály pro vnučku ( mám jednu - to množné číslo tam je překlep), dělala jsem k tomu ještě čepičky, ale měla jsem to nedobře nafocené - s Jitkou jsme se domluvily, že to neumístí.Některé z nich jsou "osmičky", říká se jim taky nákrčníky.Měly velký úspěch, tak jsem jich teď pro příbuzenstvo dělala dalších šest. :-) U čokolády jsem se pobavila.

9 evina evina | E-mail | 13. listopadu 2011 v 15:27 | Reagovat

všechno je to moc pěkné,měnila bych s panenkami,určitě by mi bylo teplíčko :-)  :D  :-)

10 Milada Milada | E-mail | 13. listopadu 2011 v 18:35 | Reagovat

[9]: Děkuji za pochvalná slova.Tak to teplíčko - to nevím, vše je děláno z bavlny, ale možná díky vrstvení by se nějaké teplo našlo :-)

11 cocktail dresses cocktail dresses | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:09 | Reagovat

great post as usual!.
http://www.standdress.com/

12 prom dress 2013 prom dress 2013 | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:55 | Reagovat

Pretty useful info here. BTW, I think I read a especially similar article on another blog today, in fact i'm pretty certain. I 'll check it out and let you know, maybe they copied your content, who knows.
http://www.queweddingdresses.org/

13 wedding dresses wedding dresses | E-mail | Web | 2. května 2013 v 9:34 | Reagovat

You certainly deserve a round of applause for your post and more specifically, your blog in general. Very high quality material.
http://www.threedress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama