Listopad 2011

Vaše výrobky pro Rolničku

30. listopadu 2011 v 21:36 | Jitka |  Nepřehlédněte!

Je tu první a snad ne poslední vlaštovka pro vánoční jarmark Rolničky. Evina uháčkovala košíček vánočních ozdob.

.

Háčkované ozdoby a dekorace

30. listopadu 2011 v 21:29 | Evina |  Háčkování
Přeji krásný čas adventní a posílám adventní věnec mojí nejmladší dcery,dále moje vánoční háčkování,kouličky na posouzení jak jsem slíbila.

Nejmladší dcera udělala tento adventní věnec i další dvě dekorace.

Háčkované ozdoby

28. listopadu 2011 v 22:16 | Zdenka "ren" |  Háčkování

Vánoční inspirace

27. listopadu 2011 v 13:45 | Halina |  Téma vánoční

Advent

27. listopadu 2011 v 10:25 | Jitka

Všem členkám klubu i našim věrným návštěvnicím přeji za celý klub krásný a v pohodě a lásce prožitý adventní čas.

Mikuláš

26. listopadu 2011 v 11:37 | Dáša* |  Háčkování
Zdravím všechny v ženském klubu. Dříve než přijdou vánoce, bude chodit Mikuláš.Několik Mikulášů a čertíků jsem vnučce a jejím kamarádům uháčkovala. Anděl se mi moc nepovedl, je trochu obézní, ale myslím, že i tak z něho bude mít vnučka radost. Postavičky na obrázku s andělem jsou vysoké asi 25 cm, na druhém Mikuláš a čertíci jsou vyrobeny z obalů od
kinder vajíček. Více najdete na stránkách www.rucniprace.xf.cz . Dáša

Vánoční Jarmark - podrobnosti

26. listopadu 2011 v 9:16 | Hagir |  Nepřehlédněte!
Posílám podrobnosti ke konání letošního vánočního jarmarku . Pokud chcete přispět svými výrobky, posílejte je na tuto adresu do 7.12.

RADKA VILÍMKOVÁ, LUČNÍ 646/III, 392 01 SOBĚSLAV

Pletené svetříky

26. listopadu 2011 v 9:05 | babča Alča |  Pletení

Vánoce klepou na dveře

26. listopadu 2011 v 8:49 | Jíťa |  Háčkování
Vánoce už jsou za dveřmi, s ozdůbkami a dekoracemi se roztrhl pytel. I já bych chtěla přispět k Vánoční atmosféře v klubu, případně i někoho na poslední chvíli inspirovat.

¨

Pletené doplňky

25. listopadu 2011 v 9:46 | Lída |  Pletení

Háčkovaný andělíček a cukroví

25. listopadu 2011 v 9:39 | Lída |  Háčkování
Odpoledne je už brzo tma, a tak vyrábím a vyrábím. Ten andělíček je podle Jarky. Moc se mi líbily, a tak jsem to také zkusila. Mám v plánu ještě mnoho dalšího, ale nevím jak to dopadne.Když se to podaří, pošlu další obrázky.
Přerji krásný den
Lída Heinzlová

Autorka : heinzlova.l@atlas.cz>

Soupravičky pro miminka

21. listopadu 2011 v 20:51 | Dáša* |  Pletení
Před nedávnem jsem posílala do ženského klubu fotky kojeneckých
soupraviček.Šatník miminka jsem ještě doplnila a posílám další ukázky.
Více na stránkách www.rucniprace.xf.cz, na které Vás srdečně zvu. Dáša

Háčkování a pletení pro děti

21. listopadu 2011 v 20:25 | Líba |  Háčkování

Zdravím všechna děvčata.Sleduji pravidelně novinky v klubu a tak i ted posílám pár svých výtvorů.Čepičku Myšák i mimi tenisky jsem dělala podle výborného popisu paní Zdišky-děkuji za něj.Přeji všem poklidné předvánoční období a hodně nových nápadů pro inspiraci.Líba

Vánoční jarmark

19. listopadu 2011 v 16:50 | Jitka |  Nepřehlédněte!
Milá děvčata. Už se několik z vás ptalo na termín vánočního jarmarku pro "Rolničku". Včera jsem se dotázala Radky a bylo mi řečeno, že jarmark bude opět začátkem prosince. Přesný termín nám Radka napíše. Zatím se tedy můžete připravit. Myslím, že většina z vás už s tím počítala a je připravena. Můžete posílát fotografie svých výrobků s kterými pro jarmark počítáte a já je tady zveřejním. Pro ty z vás, které o naší aktivitě ještě nic nevíte doporučuji navštívit rubriku Nepřehlédněte a tam najdete články o naši účasti na minulých jarmarcích.

Polštářek

19. listopadu 2011 v 13:08 | Hela* |  Šití
Polštářek pro vnučku.

Panenky

14. listopadu 2011 v 22:39 | Irena |  Háčkování
Posílám obrázky malinkatých panenek v kabelce - postýlce pro ženský klub. Zdravím Irena

Frivolitky

14. listopadu 2011 v 22:29 | Šárka Hartmanová |  Frivolitky
Přeji všem na klubu krásný barevný listopad a hodně času a inspirace pro všemožná tvoření - teď nejspíš to vánoční :-)).

Zdraví Šárka

Vánoční vyšívání

14. listopadu 2011 v 22:02 | Růžena |  Vyšívání

Háčkovaná taška

14. listopadu 2011 v 21:43 | Hela* |  Háčkování
Háčkovaná taška jako dárek k Vánocům.

Kačaba

14. listopadu 2011 v 16:11 | Elina |  Háčkování
U nás se začaly háčkovat Kačaby z T.V.reklamy a moje snacha mě prosila jestli bych to mohla uháčkovat.Takže doteď jsem předala12 Kačab a dalších 15 mám dělat.Je to ze zbytků a za chvíli je Kačaba na světě.

Vystřihovaný betlém

13. listopadu 2011 v 16:37 | Pavlína Bartíková |  Téma vánoční
Vystřihovaný betlém od Pavlíny bude vystaven na vánoční výstavě.

Pletení na zimu

13. listopadu 2011 v 8:07 | Milada |  Pletení
Vyráběla jsem teplíčko pro vnučky i pro panenky.

Vánoce jsou za dveřmi

10. listopadu 2011 v 16:45 | Jarka |  Téma vánoční
Vánoční inspiraci od Jarky jistě uvítají všichni. Jsou to hačkovaní sněhuláci na žárovkách, andělé z panenek, půl kruhy z bavlnek škrobených ve vodním skle a několik svícnů z kusudami.