Srpen 2011

Blahopřání Pavlínám

31. srpna 2011 v 7:00 | klub |  Blahopřání
Dnes slaví svátek Pavlíny. V našem klubu máme Pavlíny dvě a oběma přejeme hodně zdraví, štěstí a spoustu dobrých nápadů pro naši inspiraci.Za všechny členky klubu předávám alespoň virtuální kytičku.

Vánoční nálada

30. srpna 2011 v 8:39 | Pavlína Bartíková |  Téma vánoční
V malém předstihu jsou tady vánoční ozdoby.Pro vaši inspiraci Pavlína uháčkovala andílky a z čajových sáčků vytvořila hvězdičky.

Háčkovaná žabička

27. srpna 2011 v 19:48 | Hela* |  Háčkování
Uháčkovala jsem mojí nejmladší žabičce žabičku :-))),

Pletené svetříky

23. srpna 2011 v 21:32 Pletení
Tentokrát posílám foto 2 svetříků, jeden žlutý a druhý jsem pletla ze dvou zbytků - vlny a mohéru. Zdravím Irena.

Háčkované drobnosti

20. srpna 2011 v 20:26 | Milada |  Háčkování
Tentokrát posílám háčkované drobnosti, které jsem připravila pro prázdninové návštěvy.

Dárky k narozeninám

20. srpna 2011 v 14:45 | Evina |  Pomazánky
Dnes posílám příspěvek z jiného soudku.Naši dva kamarádi-oba Jirkové-dnes budou slavit narozeniny.Proto jsme jim s mojí nejmladší dcerou připravily dárečky-mladší Jirka 46 let dostane kytici a starší Jirka 50 let dostane papučky.Krásný den Evina

A opět minidárečky...

18. srpna 2011 v 9:02 | Janka |  Háčkování

A opět minidárečky ve formě obháčkovaných kelímků od jogurtů, které se dají použít na bonbóny, cukříky, čajíky nebo jiné dobroty, či vonné kytičky.

Blahopřejeme

15. srpna 2011 v 17:22 | klub |  Blahopřání

Hárací kalhotky

7. srpna 2011 v 16:49 | Elina |  Šití
Posílám na klub právě něco pro ty naše mazlíky.Jsou to kalhotky pro hárající se fenky a naše je měla i třetí den po kastraci,protože ten elastický fáč jí stále sjížděl.Ty první bodýčka mám ještě po předešlých pejscích,bylo ale obtížnější oblékání tak jsem dumala nad něčím jednodušším a ukázku posílám.Je to snažší na oblékání a šráky jsem udělala delší,takže druky nebo patentky přišiji podle délky pejska.Když se jde vyvenčit,tak jí to jen odepnu a zapnu na zádech a nemusím jí vyslékat.Navíc jsem použila látku "krymplen"ze starých potahů na matrace,aby jí to nikde netáhlo a pružilo to.Pega byla spokojená a dokonce je vyžaduje obléct i teď,když už je nepotřebuje.Asi je jí v nich teplo.Tak Tě prosím až budeš mít čas o umístění na blog.Možná si někomu bude nápad hodit.Díky přeji hezký víkend. Elina-Jiřina.

Narozeninový dort

5. srpna 2011 v 22:30 | Janka |  Moučníky
Můj vnouček Honzík slavil dvouleté narozeniny a dostal tento dort.
I když jsem ho nepekla přímo já, ale moje známá, přesto bych vám ho chtěla ukázat.

Přeji pěkné následující dny Jana Marinicová

Háčkované náušnice - během 1 dílu seriálu TV

5. srpna 2011 v 22:21 | Jana
Děvčata, posílám ukázku háčkovaných náušnic, které jsem tvořila s Tvůrčí ženou Jiřinkou pro sebe, moji dceru a pro Radku, naši spolupracovnici. Jak jsme háčkovaly, tak jsme to hned popisovaly - snad to bude srozumitelné. Návody=popisy a fota dalších typů a barevného provedení najdete na mých stránkách - SAMÉ ŽENSKÉ ZÁLEŽITOSTI (vyhledavač vám je najde). Doplňujeme tam postupně další ukázky, tak jak náušnice postupně vznikají.
Přeji příjemné letní háčkování a zdařilá dílka. Jana

Frivolitková inspirace

5. srpna 2011 v 22:16 | Šárka Hartmanová |  Frivolitky
Posílám zase svou trošku do mlýna :-). Už jsem dlouho nic neposílala, tak se mi to tu trošku nastřádalo. Je to taková všehochuť :-), vločky, záložky, přívěsek, náhrdelník, a ještě jsem teď dodělala dcerce von Hergota, kterého jsem dlouho slibovala, aby ten náš Kuky nebyl sám :-).

Zdravím všechny v klubu a přeji všem krásné léto a hezké tvoření! Šárka

Vyšívaný obrázek

2. srpna 2011 v 16:24 | Evina |  Vyšívání
Manželova maminka pochází ze Slovenska,takže vyšívání jsem se učila od ní.Bude mít 88 let a ještě nedávno vyšívala.Vyšívaný obrázek dostala moje nejmladší "zaláskovaná" dcera.Krásný den Evina

Háčkovaná dečka

2. srpna 2011 v 16:18 | Evina |  Háčkování
V pátek bude mít manželova mamka narozeniny,tak mám pro ni připravenou dečku.

Autorka :OndrejkovaS@seznam.cz