Červen 2011

Háčkovaný model

29. června 2011 v 22:39 | Hela* |  Háčkování
Uháčkovala jsem pro vnučku šatičky a klobouček a bráškovi čepičku, aby mu to nebylo líto :-). Helena

Obháčkované Barbínky

28. června 2011 v 21:00 | Milada |  Panenky
Posílám do klubu ukázku toho, co jsem připravila jako prázdninovou pozornost pro vnučku a její kamarádky. Milada

Milada

Náhrdelník z knoflíků

24. června 2011 v 14:14 | Hela* |  Všehochuť
Tento náhrdelník jsem udělala na objednávku, jako doplněk k náramku. Zdravím Hela*

Blahopřejeme

23. června 2011 v 18:12 | klub |  Blahopřání
Blahopřejeme našim dvěma Zdeňkám. S přáním všeho nejlepšího, zdraví, štěstí a hodně tvůrčích nápadů se připojuje celý klub.

Blahopřání

22. června 2011 v 13:52 | Klub |  Blahopřání
Dnes přejeme všechno nejlepší Pavlínám. Obě jste velmi pilné a tak krom zdraví, štěstí a lásky vám přejeme hodně dobrých nápadů a stále hbité ruce.

Dva v jednom

21. června 2011 v 19:14 | Evina |  Pletení z proutí a papíru
Když jsme se sestrou před třemi lety prodávaly dům po rodičích, přivezla jsem si tento vánoční kaktus. Mamka by měla zítra narozeniny a kaktus mi poprvé po třech letech vykvetl - asi jí pro radost. Upletla jsem pod něj nový košík, tak je to "dva v jednom". Krásný den přeje Evina

Náramek

20. června 2011 v 23:08 | Hela*
Náramek pro vnučku.

Vitrážka

19. června 2011 v 16:43 | Janka |  Háčkování
Pořád zkouším něco nového. Začalo to vánočními ozdobami, poté jsem zkoušela "filet", flanderskou krajku, velikonoční vajíčka /těch bylo něco přes sto kusů/, košíčky a nyní i vitrážku. Neměla jsem doma žádný drát, tak jsem použila dřevěné kolečko, které mně zůstalo ještě z doby drhání.

Pletený svetřík

13. června 2011 v 11:17 | Anerir |  Pletení

Pro nedonošená miminka

13. června 2011 v 10:57
Zdravím a přeji krásný den. Zase jednou posílám ukázku mé práce. Na Mimibazaru jsem našla návod na pletení pro nedonošená miminka. Jelikož čekáme v listopadu narození našeho třetího vnoučete, a člověk nikdy neví, co se může stát, rozhodla jsem se, že nějaké věci také upletu.

Pozvánka do Itálie

13. června 2011 v 10:49 | Olga |  Cestováni, turistika

Dovolené se blíží a tak jsme od Olgy dostali obrázkové pozvání za krásami Itlálie. Tyhle jsou z Dolomit, prvni 3 fotky jsou z města Merano, a jejich krásná lázeňská kolonáda.
Pak následuje kostel v Dobbiaco, to je už v horách, asi 1500m/n.m. a Dolomity samé jsou poslední 2 fotky. Další fotografie jsou od moře.
Následující fotky jsou focené z náměstí ve městě Piombino, které se nachází v Toskánsku. Ten ostrov, který je z něj vidět, je Elba. Je považováno za jedno z nejkrásnějších náměstí v Itálii, vlastně je to terasa nad mořským útesem.

Tato fotka je právě kus útesu, který je z náměstí vidět.
Poslední fotka je z oblasti San Carlo, malá obec, která spadá pod přímořské městečko San Vincenzo, asi 20 km od Piombina.
Jezdíme tam už několik let na dovolenou.
Autorka: sacchi.olga@libero.it

Otevřená vrátka do zahrádky

8. června 2011 v 14:27 | Janka |  Flóra kolem nás
Janka nám představila v několika snímcích svoji zahrádku. Každá z nás, která zahrádku má ví, co to dá práce, aby se oko mohlo potěšit tak příjemným pohledem.

Háčkovaná dečka

6. června 2011 v 17:18 | Miluš |  Háčkování
Miluška uháčkovala oválnou dečku.Žádosti o popis adresujte na její mailovou adresu uvedenou dole pod obrázkem.
Autorka: enarovec@upcmail.cz

Náramky

5. června 2011 v 22:16 | Hela* |  Drhání - macrame
Vzpomněla jsem si na mládí a umotala cácorkám náramky. Helena

Pletené košíčky

3. června 2011 v 17:53 | Evina |  Pletení z proutí a papíru

Posílám prvotiny mojí 13-ti leté vnučky - na jaře se mnou začínala motat ruličky a nyní zkusila první pletení. Hnědý košíček i černá miska se jí moc povedly.Já jsem poprvé zkusila copánkovou uzavírku a v mističce s víčkem dostala dcera příspěvek k narozeninám-zdravím a krásný den Evina

Šité tašky

1. června 2011 v 9:22 | Hela* |  Šití
Posílám další kousky z vlčí série. Tašky mi daly docela zabrat. Jsou vyztužené vliselinem a vypodšívkované.