Březen 2011

Vaše příspěvky pro "Rolničku"

30. března 2011 v 11:06 | Jitka |  Nepřehlédněte!
1. A je tu první příspěvek, který poputuje na Jarní jarmark Rolničky. Poslala ho Evina.

2. Další příspěvek posílá Hela* . Jsou to obaly na mobily.
3. Kuřátka v kukani poslala Majka

4.Irena

Jaro

27. března 2011 v 17:51 | Hela*

Moc mi dnes fotografování nešlo, ale posílám aspoň na ukázku, jaké je u nás jaro :-) Helena

Dorty

27. března 2011 v 9:21 | Hagir |  Moučníky
Po dlouhé době vám zas něco posílám pro inspiraci. Jsou to dorty pro mé milované. Vždycky si něco vymyslí a mamka tvoří. Mějte hezký sladký den.

vilimkovaradka@seznam.cz
vilimkovaradka@seznam.cz
vilimkovaradka@seznam.cz
vilimkovaradka@seznam.cz

Malovaná vajíčka

25. března 2011 v 21:26 | Pavlína |  Téma velikonoční
Posílám do klubu pár malovaných vajíček co máme připravené na velikonoční výstavu Pavína

Inspirace k Velikonocům

24. března 2011 v 18:47 | Dáša |  Téma velikonoční
Dobrý den, před nedávnem jsem posílala několik velikonočních věcí na ukázku
a dnes posílám pokračování. Měla jsem tam mimo jiné i ovečku z odličovacích
tampónů a nyní jsem ji zkusila udělat z krepového papíru. Posuďte sami,
která je hezčí. Všem přeju pěkný den a zvu Vás na své stránky
www.rucniprace.xf.cz. Zdraví Dáša

Z hosta se stala členka

23. března 2011 v 12:26 | Jitka |  Pletení z proutí a papíru
Naším častým hostem byla Jana. Jejím dnešním rozhodnutím je, stát se členkou klubu a tak ji vítám mezi námi. S jejími krásně pletenými a obrázky ozvláštněnými košíky jste se už mohly setkat. Dnes posílá velikonoční košíky a ošatky na pomlázku a jednu krásnou velikonoční dekoraci - věneček.
Jana k tomu píše: Dále ošatka na pečivo na objednávku.
A ten hranatý košíček s medvídkem je pro neteř, jak jsem háčkovala tu soupravičku, tak jsem ji do toho vložila a ještě jsem ho naplnila nějakými dalšími dárečky.

Pletené svetříky

22. března 2011 v 14:58 | Janka |  Pletení
Nejraději ze všech ručních prací mám stále pletení. Můžu vytvořit něco nového, originálního a přitom praktického a užitečného. Když se mi narodil první vnouček, tak jsem měla spoustu inspirace.......a tak to dopadlo....
Zdraví Janka

Módní doplňky

21. března 2011 v 11:58 | Hela* |  Háčkování
První 2 obrázky jsou gumičky do vlasů, dají se nosit i jako náramky. Druhé 2 šála pro vnučku a její panenku.

Přivolávání jara

20. března 2011 v 19:02 | Milada |  Háčkování
Milada, stejně jako my ostatní by už ráda přivolala jaro. Holčičkám, pro které jsou její práce určeny se jistě zavděčí.

Korálkování

18. března 2011 v 16:39 | Kaktusářka |  Korálky
A je tu další příspěvek naší nové členky. Krásné korálkové ozdoby.

Nová členka klubu

18. března 2011 v 16:11 | Jitka |  Flóra kolem nás
Dostala jsem tuto žádost o přijetí do klubu:

Zdravím a prosím, abyste mě přijala do Vašeho Ženského klubu. Mám počítač chvíli a ještě ho objevuji, ale Vaše stránky již sleduji pravidelně a líbí se mi i ochota členek navzájem si pomoci .
Je mi 56let, vyšívám již od dětství, většinu jsem rozdala. Okrajově háčkuji a pletu, léta vyšívám technikou hardanger a teď jsem se začala vracet ke křížkové výšivce.
Od Vánoc jsem se dala na korálky od firmy Rautis, kde beru inspiraci a sháním staré korálkové ozdoby, abych si mohla vyrobit podle fotek svoje. A přes tyto korálky mám v úmyslu se naučit korálkové kytičky, zvířátka a nakonec náhrdelníky apod.
Můj další koníček se mě splnil po 35 letech a to pěstování kaktusů, které mám ráda od dětství a před 7 lety se sen splnil a já si pořídila skleník a pařeniště, kde je pěstuji.
Sice mě zdraví moc neslouží, ale peru se s tím a ruční práce mě odvádí od zdravotních problémů, aspoň vždy načas.
Zdraví Sylva , přezdívka kaktusářka

Tolik Sylva, která se právě stala 50. členkou klubu. To je na šampíčko děvčata.

Velikonoční motivace

15. března 2011 v 10:19 | Dáša |  Téma velikonoční
Posílám několik svých výtvorů do klubu na ukázku.Všechny zdraví Dáša

Autor: krmelova@centrum.cz

Jarní jarmark

9. března 2011 v 16:29 | Radka |  Nepřehlédněte!
Dobré ráno, moc se omlouvám, že se neozývám, ale mám pořád nějaké běhání po úřadech. Pak škola s prvňáčkem není také lehká. Kor v našem případě a byli jsme často nemocní. No snad už je to za námi.

9.4. 2011 8.30 - 12.00 h. se koná Jarní jarmark v Soběslavi

Budu moc ráda, když se zase zapojíte a předem díky za každý váš příspěvek.

Vím, že je to docela na poslední chvíli, ale věřím, že stálí přispěvatelé už netrpělivě čekají a mají již něco nachystaného. A za měsíc se nechá jestě vytvořit věcí. Přeji krásné tvoření. Radka

Velikonoční háčkování

7. března 2011 v 11:58 | Irena |  Téma velikonoční
Posílám obrázky pro zveřejnění na ženský klub,ten poslední obrázek hačkovaný polštář dělala moje kamarádka. Děkují s pozdravem Irena
Popis na polštářek najdete na adrese: http://irenin.blog.cz/1104/jak-jsem-delala-hackovany-polstar

Drhání

6. března 2011 v 16:44 | Janka |  Drhání - macrame
Chtěla bych zase něčím přispět a tak jsem nafotila druhou kolekci mých "drhanic".To minulé bylo minidrhání a teď je to maxidrhání s použitím silnějších provázků, sisálu nebo padákových šňur.
Moc mě to bavilo, závěsů jsem udrhala několik a většinou rozdala v rodině. Problém bylo sehnat ten správný materiál.

Pletené košíky z papíru

6. března 2011 v 14:41 | Evina |  Pletení z proutí a papíru
Košíků není v žádné domácnosti nikdy dost. Zvláště před Velikonocemi.

Pletené svetry

5. března 2011 v 16:44 | Milada |  Pletení

Háčkování na panenky

5. března 2011 v 16:38 | Milada |  Panenky
mdubka@seznam.cz
mdubka@seznam.cz
mdubka@seznam.cz
mdubka@seznam.cz