Svatební háčkování

14. listopadu 2010 v 12:31 | Zdislava |  Háčkování
Dobrý den, jmenuji se Zdislava, chtěla bych Vám přispět do Vašeho "Ženského klubu" svými výrobky jako častý návštěvník Vašich stránek. Všechno o sobě mám na svých webových stránkách a tímto Vás zvu k sobě na tyto webové stránky http://www.hluzdionv.websnadno.cz/  a ve fotogalerii najdete i popisy na mé originály a doufám, že se Vám na těchto stránkách bude líbit. Zasílám jen opravdové originály vlastních nápadů. Ostatní výrobky jsou z různých časopisů, které jsou běžně v prodeji. Zdravím a někdy v budoucnu snad budu přispívat častěji a doufám, že bych se mohla stát i členkou Vašeho klubu. Všechny zdraví Zdislava.
zdiskahluskova@seznam.cz
zdiskahluskova@seznam.cz
zdiskahluskova@seznam.cz

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 hagir hagir | 14. listopadu 2010 v 13:19 | Reagovat

Tak tu sedím s pusou dokořán. O_O  O_O  O_O To je nádhera.

2 Jana Jana | Web | 14. listopadu 2010 v 13:28 | Reagovat

O_O  O_O  O_O Úžasné...

3 Květa Květa | Web | 14. listopadu 2010 v 13:31 | Reagovat

Zdravím, Zdiško, já jsem tvoje výrobky obdivovala všechny na tvém blogu a v galerii. Je dobře, že se s nimi pochlubíš i v Ženském klubu. Něco tak krásného se hned tak nevidí. Tak ať žasnou i ostatní... :-)

4 Zdiška Zdiška | 14. listopadu 2010 v 13:48 | Reagovat

[3]: Zdravím všechny, nechtěla jsem spíš ukazovat své dílka, dokud jsem neměla popis, protože bez popisu se strašně těžko něco vytváří. No a myšlenka je rychlejší, než my stále "čerstvé" důchodkyně, takže doufám, že Vás všechny ještě potěším svými nápady, které jsou ještě někde zastrčené v mé hlavě. Tak dále už nekoukejte a zkuste tvořit, zima je dlouhá a ono to chvilku trvá. Nebudete u toho sedět každý den, protože to pak přestává bavit. Hodně zdaru všem. Zdiška.

5 Jíťa Jíťa | Web | 14. listopadu 2010 v 20:38 | Reagovat

Krásné dekorace. Když na ně tak koukám, docela se začínám těšit, až se mi jednou ta naše zatím ještě praštěná holka bude chtít vdát.
Jen doufám, že už bude mít ty svý telecí léta za sebou a nepohrdne něčím podobným.

6 Hela* Hela* | 14. listopadu 2010 v 22:02 | Reagovat

N 8 D H E R A ! ! ! ! ! :-)  :-)  :-)

7 Hela* Hela* | 14. listopadu 2010 v 22:04 | Reagovat

Oprava a omluva N Á Á Á D H E R A ! ! ! ! ! :-(

8 Milada Milada | E-mail | 15. listopadu 2010 v 5:08 | Reagovat

Mimořádně pěkné! :-)

9 Dáša Dáša | E-mail | Web | 15. listopadu 2010 v 8:03 | Reagovat

Musím se přidat, je to opravdu nádhera. Už se těším na Vaše stránky, hned se jdu na ně podívat.

10 Zdiška Zdiška | 15. listopadu 2010 v 22:04 | Reagovat

[7]: musím se přiznat,že jsem ani ve snu netušila, jaký způsobím rozruch O_O , chodí meily jeden za druhým, nestíhám všem odepisovat, návod na srdíčko i labutě je ve fotogalerii, musíte vyzkoušet, časem bude přesnější popis u těch srdíček ve svatebním háčkování, ale teď již chystám vánoční překvapení, úplně nové andílky, takže se máte na co těšit. Zdravím všechny šikulky :-D  :-)  :-D

11 Jana Jana | Web | 15. listopadu 2010 v 22:17 | Reagovat

Je to moc krásné!! :-)

12 Zdiška Zdiška | 16. listopadu 2010 v 13:13 | Reagovat

[11]:Taky máš svatební panenku, takže už vidím nejsem sama, kdo něco vymýšlí, je krásná :-)

13 Jana Jana | Web | 16. listopadu 2010 v 21:25 | Reagovat

[12]: Ale tu jsem háčkovala Zdiško podle tebe. Našla jsem tvé panenky na blogu Lenky a Zdenky a uložila jsem si tě. Jinak by mě to ani nenapadlo, jak to mám udělat. a moc mě mrzelo, že se mi to nepovedlo tak krásně jako tobě...Ale i tak děkuji za inspiraci :-)

14 Zdiška Zdiška | E-mail | Web | 17. listopadu 2010 v 9:42 | Reagovat

[13]: Tak to je opravdu moc krásné, ale uvidíš, že časem až budeš háčkovat tak dlouho jako já, tak mě určitě předběhneš a budeš mít taky nádherný pocit, že jsi někoho dalšího inspirovala. Měj se krásně...

15 moni moni | E-mail | 18. listopadu 2010 v 12:32 | Reagovat

Tak to je nádhera.

16 Zuzka h. Zuzka h. | E-mail | 31. března 2011 v 9:00 | Reagovat

Je to opravdu krása.Je to velká vzácnost být takle šikovná!!! :-D  :-D  O_O

17 louboutin louboutin | E-mail | Web | 31. října 2012 v 13:30 | Reagovat
18 cheap bridal dresses cheap bridal dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:30 | Reagovat

Q. Why did it take the monster ten months to finish a book?
http://www.threedress.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama