Kroužky na ubrousky

7. listopadu 2010 v 10:52 | Šárka Hartmanová |  Háčkování
Dlouho jsem se neozvala, koncem srpna se nám narodila druhá holčička, tak si teď hlavně užíváme miminka a rodinky a ruční práce jsou dočasně u ledu :-). Posílám alespoň drobnůstku, teta chtěla dekoraci na ubrousky, tak jsem udělala ve vínové barvě. Už jsem je kdysi do klubu posílala, ale je to už dávno, a protože se blíží Vánoce, třeba zase někoho inspirují a také si ozdobí vánoční stůl pěknými kroužky na ubrousky.
Ještě jsem teď trošku pracovala a pracuji na novém internetovém obchůdku, tak až bude hotový, určitě pošlu odkaz a pozvu vás všechny na prohlídku :-).

Zatím přeji všem krásný a pohodový listopad, zdraví Šárka
Sarka.Hartmanova@seznam.cz

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 7. listopadu 2010 v 10:53 | Reagovat

Gratuluji k holčičce a přeji vám oběma dobré zdraví. :-)

2 Věrka Věrka | E-mail | 7. listopadu 2010 v 12:07 | Reagovat

:-)Ahoj Šárko,moc zdravím tebe i malou, jak se jmenuje, po mamince? Mějte se celá rodinka moc krásně, opatrujte se, hlavně buďte zdraví. Kroužky jsou pěkné, opravdu dobrá inspirace, uvnitř je plastový kroužek? :-) Přeju krásný zbytek víkendu ivšechny další dny.

3 Jarmila Jarmila | Web | 7. listopadu 2010 v 14:14 | Reagovat

Gratuluji k holčičce a přeji oběma hodně zdraví. :-)
Kroužky jsou krásné. Možná, že by na štědrovečerní tabuli nebyly marné i ve stříbné nebo zlaté barvě.

4 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | 7. listopadu 2010 v 18:25 | Reagovat

Přidávám se ke gratulantům, přeju oběma hodně zdravíčka a malé do života hodně štěstí. :-)

5 Šárka Šárka | E-mail | Web | 7. listopadu 2010 v 20:12 | Reagovat

Moc všem děkuji za přání! :-) Malá se jmenuje Kristýnka, po mamince je ta starší :-).
Jinak kroužek uvnitř je obyčejný kroužek na klíče, akorát vždycky páskou přelepím tu mezírku, kudy se klíče nastrkují, aby mi tam nezalézala příze :-). Krásný večer všem!

6 Hela* Hela* | 9. listopadu 2010 v 0:12 | Reagovat

Blahopřeju, ať Ti Kristýnka pěkně roste! :-)  :-)  :-)

7 Jana Jana | Web | 9. listopadu 2010 v 7:08 | Reagovat

Šárko, blahopřeju k miminku a obdivuju, že to všechno stíháš...Ať se daří a ať Kristýnka roste jako z vody... ;-)  :-)

8 Petra Petra | E-mail | 2. prosince 2010 v 17:02 | Reagovat

Blahopřeji k miminku.Mohu poprosit o návod na kroužky ? :-)

9 Zdeňka Zdeňka | Web | 5. března 2011 v 16:28 | Reagovat

Skvělý nápad :-)

10 black wedding gowns black wedding gowns | E-mail | Web | 31. října 2012 v 12:33 | Reagovat
11 cheap fake rolex cheap fake rolex | E-mail | Web | 31. října 2012 v 13:17 | Reagovat

Q. What happens to a hamburger that misses a lot of school?
http://www.theirwatches.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama