Háčkování pro děti

9. listopadu 2010 v 21:50 | Lada |  Háčkování
Tyto příspěvky do klubu zaslala Lada. Je tu pár věcí háčkovaných a také pletených. Lada má také svoje stránky na kterých je možné i nakupovat. 

damapat@seznam.cz>
damapat@seznam.cz>
damapat@seznam.cz>

damapat@seznam.cz>
damapat@seznam.cz>

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 9. listopadu 2010 v 21:53 | Reagovat

To je krása! A hlavně ty maličký bačkůrky. Škoda, že nejsem ještě babičkou. Ten svetřík musel dát hodně práce , je moc hezký :-)

2 Lada Lada | 10. listopadu 2010 v 11:01 | Reagovat

Jani mocinky děkuji,svetřík byl sice pracný,ale protože jsem dělala více prvků - jako kalhotky,vlasy atd.. tak mě to bavilo a protože jsem byla zvědává jak bude vypadat hotový- byl vyroben docela rychle,není zde přední část svetříku -ta je zase jiná,vše je na mých stránkách :-)

3 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 11. listopadu 2010 v 10:49 | Reagovat

Já žasnu,to je nádherné a úplně všechno.Pěkné chvilky u háčkování i pletení a taky hezký celý den :-D Alena

4 Božena Božena | 12. listopadu 2010 v 9:24 | Reagovat

Nádhera. Po delší době si prohlížím klubové stránky a ty botičky a všechno,no prostě úžasné. Krásný víkend.

5 Lada Lada | 12. listopadu 2010 v 13:21 | Reagovat

děkuji mocinky všem :-))

6 Lada Lada | 12. listopadu 2010 v 13:22 | Reagovat

[4]: Boženko posláno papa :-P  :-P

7 hagir hagir | 14. listopadu 2010 v 13:36 | Reagovat

Ahoj Laduš, ode mě zase prostě 1* :-D

8 hagir hagir | 14. listopadu 2010 v 13:37 | Reagovat

Já chci taky poslat. Prosím, prosím. Smutně koukám. [6]:

9 hagir hagir | 14. listopadu 2010 v 13:40 | Reagovat

Nedá mi to a píšu dál, kde si na to vzala čas? Já už dlouho na vzkazech nebyla a ty zatím vytvoříš, tak krásné stránky. Máš popisy i na ty miminkovské souprvičky( Jen háčkované)

10 Lada Lada | 14. listopadu 2010 v 15:50 | Reagovat

Hagir - já tě zlato zklamu,skoro všechno dělám z hlavy,někdy vidím obrázek a něco si z něj vezmu,třeba střih,vzorky si vyberu takové co znám,nebo někde venku vidím co mají děti na sobě a tak tvořím,Boženka chtěla bačkůrky - popis,něco jsem tu měla a poslala papa

11 pnina tornai wedding dresses pnina tornai wedding dresses | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 9:09 | Reagovat

A. Mockaroni!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama