Vyšívané hodiny

12. října 2010 v 12:37 | ada.cat |  Vyšívání
Dobrý den děvčata,
tak jsem konečně dovyšívala a zarámovala hodiny pro malého Matýska.
Předlohu kdo bude chtít pošlu mejlem. Je z netu, ale bohužel je hůře naskenovaná a tak tisk nebyl dobrý. Vyšívala jsem přímo z monitoru PC, předlohu zvětšenou v programu ACDSee. Tak to mouhou vyšívat i lidé s brýlemi, krásně se to dá posouvat a ještě si kurzorem ukazujete kde jste zrovna skončily, když si potřebujete od výšivky na chvíli odběhnout.
Krásný den ada.cat
zapadlova.jana@seznam.cz

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 12. října 2010 v 21:48 | Reagovat

Krása, Matýsek je určitě nadšený :-)  :-)

2 Jana Jana | Web | 15. října 2010 v 11:56 | Reagovat

Tak to je umění, piplačka. Ten, kdo to dělal, musí mít moc trpělivosti a dobré oči. Moc hezký motiv a krásně vyšívané:-)

3 Lenka Syrovátková Lenka Syrovátková | E-mail | 16. října 2010 v 23:05 | Reagovat

Dobrý večer paní Jano chtěla bych vědět kde seženu tento program z kterého je ta předloha  a kde seženu ručičky k hodinám?Když se rozhodnu vytvořit takový to výrobek.Předem Vám moc děkuji a informace mi napište na tento mail:Lenka1981@volny.cz moooooooc Vám děkuji. :-)  :-)  8-)  :-P

4 lenulka lenulka | E-mail | 20. ledna 2011 v 19:16 | Reagovat

Dobrý večer, mohla byhvás prosím taky poprosit o informace? děkuji moc. Můj mail je lena.u@seznam.cz

5 beach wedding dresses beach wedding dresses | E-mail | Web | 31. října 2012 v 15:04 | Reagovat
6 lime green prom dresses lime green prom dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:30 | Reagovat
7 sage prom dresses sage prom dresses | E-mail | Web | 2. května 2013 v 9:30 | Reagovat

I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed reading your blog posts.
http://www.queweddingdresses.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama