Naš známý host, paní Jana

15. října 2010 v 18:57 | Jana host |  Vyšívání
 Jen hledím, co všechno Ty a ostatní návštěvnice Tvého blogu pořád vytvářejí, otevřela jsem svou "almaru" a vytáhla několik vlastnoručně zhotovených ubrusů. Všechny jsou už věkovité, nejsou vyžehlené, což jim samozřejmě ubírá na efektu, ale musela jsem využít chvíli, kdy syn byl ochoten je "zblejsknout".
Ta malinká dečka s vánočním motivem je práce mé dcery, když jí bylo 8 let - tehdy mi ji dala k narozenimám.
.
.
.
.
.

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 16. října 2010 v 9:22 | Reagovat

Krásné práce!!! Zvlášť ten růžově vyšívaný ubrus. Taky mám několik vyšívaných dárků od dcerky, když ještě chodila do školy.
Manžel si chtěl koupit nový foťák a tak byl rád, že mi může nechat svůj starý. Je pro mě pohodlnější si udělat obrázky sama, než čekat až bude mít čas a chuť mi něco nafotografovat. :-)  :-)  :-)

2 Jana Jana | Web | 18. října 2010 v 21:01 | Reagovat

Všechny výšivky jsou moc hezké. I ta háčkovaná dečka. A tu předposlední výšivku odněkud znám.....Mám doma knížku myslím, že se to jmenuje " Sváteční příležitosti", tak tam byla vyobrazena podobná výšivka. Ale nikdy jsem jí nedělala, je to na mne moc náročné. Moc krásné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama