Pletené dětské soupravičky

2. srpna 2010 v 22:12 | Irena |  Pletení

aneriR@seznam.cz
aneriR@seznam.cz
aneriR@seznam.cz
aneriR@seznam.cz
aneriR@seznam.cz
aneriR@seznam.cz

aneriR@seznam.cz

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hela* Hela* | 2. srpna 2010 v 23:30 | Reagovat

To je krása! Ještě nevíš, co to bude, že jsou mašličky modrorůžové? Ponožky na 2 jehlicích se pletou hezky. Na 4 mi to vždycky někde spadlo z jehlice. :-)  :-)  :-)

2 Božena Božena | 3. srpna 2010 v 7:50 | Reagovat

Irenko, to je nádhera. Kamarádka mé dcery ma čerstvou holčičku a chlapeček druhé se má narodit v září, takže se budu muset pustit do práce. Tato něžná krása mě inspiruje a určitě si napíšu o radu.

3 kerria kerria | Web | 3. srpna 2010 v 8:46 | Reagovat

Opravdu nádherné. Na miminka se plete úplně nejlíp. Je to hned a miminka následně neprotestují. :-)

4 Milada Milada | E-mail | 3. srpna 2010 v 10:43 | Reagovat

Soupravičky jsou moc pěkné :-)

5 ada.cat ada.cat | E-mail | Web | 4. srpna 2010 v 10:44 | Reagovat

Nádherné, už v tom vidím to sladké miminko :-)

6 tetkapernikarka tetkapernikarka | 10. srpna 2010 v 20:46 | Reagovat

Ty soupravičky jsou opravdu nádherné!Alena

7 Martina Martina | 21. srpna 2010 v 21:49 | Reagovat

Tak ono se něco takového ještě nosí ?:D To bych svému mimču nikdy neudělala, oblíknout mu něco takového. Je to hrůza. Ale autorka je šikovná :-)

8 Irena Irena | 7. října 2010 v 21:56 | Reagovat

Dobrý den byla by jste tak hodná a napsala mi jak upléct tuto hezkou soupravičku kamarádka čeká miminko a moc ráda bych jí překvapila předem děkuju Včelaříkova vcelarikovalenka@seznam.cz

9 Jarča Jarča | E-mail | 13. října 2010 v 12:49 | Reagovat

Dobrý den, soupravička se Vám moc povedla.
Mohla by jste mi napsat jak ji uplést? Moc se mi líbí. Chtěla bych ji uplést mojemu prvnímu vnoučátku, které je na cestě. Děkuji Šmidrkalová

10 Ivana Štarmanová Ivana Štarmanová | E-mail | 8. listopadu 2010 v 9:38 | Reagovat

Dobrý den.
Je to všechno moc fantastické. Mohu Vás poprosit na popis té šálečky?

11 sarah 665 sarah 665 | E-mail | Web | 22. ledna 2011 v 20:37 | Reagovat

ano také bych prosila jak se plete ten svetříček prosím je krásný

12 IvanaHorlova IvanaHorlova | E-mail | 8. února 2011 v 20:43 | Reagovat

Ahoj Irenko,chtěla bych nějaký  návod na pletenou  módičku  na  opravdu malé novorozeně. Narodila se mi vnučka a dostala jsem za úkol něco uplést. Nejsem žádná super pletařka,moc toho neumím, ale do něčeho malého bych se pustila.Předem děkuji  a ahoj Ivana

13 DITA77 DITA77 | Web | 5. března 2011 v 21:47 | Reagovat

:-) TOTO PLETU .MÁM DVA VNUKY .TY BOBULKY DĚLÁM NEJVÍCE,JE TO VDĚČNÝ VZOREČEK PRO MIMINA A I TY VĚTŠÍ .MĚJ SE A ZDRAVÍM TĚ...

14 Stachová Stachová | E-mail | 30. června 2011 v 10:47 | Reagovat

Dobrý den, moc pěkné a chtěla bych poprosit o návody na celou kolekci. Děkuji Stachová

15 Věra Věra | E-mail | 3. listopadu 2011 v 11:56 | Reagovat

Nádherné soupravičky, je prosím možné zaslat popis, děkuji Věra :-)  ???

16 Jarka Jarka | E-mail | Web | 30. prosince 2011 v 16:52 | Reagovat

Dobrý den Irenko,mohla bych poprosit o popis na tu šálu.Zajímá mě to protažení.Máš tady náááááádherné věci.Děkuji moc. Jarka

17 Hana Hana | E-mail | 26. února 2012 v 19:25 | Reagovat

Présím nedala by jste mě popis na celou tu soupravu

18 ClaireGolden ClaireGolden | E-mail | Web | 27. srpna 2012 v 19:29 | Reagovat

Every one remembers that modern life is not cheap, however some people need cash for various stuff and not every person earns big sums money. Hence to get some <a href="http://goodfinance-blog.com">loan</a> and just commercial loan will be a right solution.

19 watches replica watches replica | E-mail | Web | 31. října 2012 v 12:30 | Reagovat

Q. What kind of egg did the bad chicken lay?
http://www.theirwatches.com/

20 mother of the groom dresses mother of the groom dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:46 | Reagovat

Thanks For This Post, was added to my bookmarks.
http://www.spelldress.net/bridesmaid-dresses.html

21 one shoulder bridesmaid dresses one shoulder bridesmaid dresses | E-mail | Web | 2. května 2013 v 10:11 | Reagovat

awesome song david guetta super star rocking music bookmarks this Thanks for post. Its really good for me becuase i m big fan of david guetta.
http://www.spelldress.net/evening-dresses.html

22 Berková Zuzana Berková Zuzana | E-mail | 14. října 2013 v 13:42 | Reagovat

Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o radu při pletení soupravičky pro miminko. Čekáme miminko a jelikož jsem na rizikovém těhotenství mám na pletení spoustu času. Nejsem ale nijak zvlášť zkušenná pletařka, i když už jsem pár kousků pro kamarádky upletla. Největší problém ale vždy mám hned na začátku, protože si nikdy nejsem jistá počtem ok které nahodit na pletení. Mohla by jste mi prosím poradit na kolik ok plést soupravičku (čepičku, svatřík a "dupačky" :D), popřípadě budu moc ráda za jakékoliv rady ohledně pletení, stejně tak jeko o návody na krásné kousky. Předem moc děkuji.

23 Jaroslava Beňáková Jaroslava Beňáková | E-mail | 12. ledna 2015 v 21:03 | Reagovat

Prosím o zaslání návodu na upletení soupravicky na mimino která je tady ode dne 02.08.2010, 22.12 paní Irena pletla moc děkuji prosím i kalhoty a čepičku

24 alexova alexova | E-mail | 14. března 2015 v 20:27 | Reagovat

Prosím byla bych moc ráda kdyby jste mi mohla poslat navod na pletenou bílou soupravičku.Je moc krásna.Moc děkují,

25 Květka Květka | E-mail | 19. srpna 2015 v 12:08 | Reagovat

Dobrý den,můžu poprosit o vzoreček na svetříku a dupačkách.Děkuji Květa

26 Jitka Jitka | E-mail | Web | 19. srpna 2015 v 16:18 | Reagovat

[25]: Je potřeba napsat přímo autorce na mail  aneriR@seznam.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama