Květinový ráj na jihu Moravy

11. července 2010 v 22:13 | Maruška |  Flóra kolem nás
To ani nepotřebuje komentář. Na jihu Moravy strčíte prst do hlíny a ono vám z toho něco vykvete. Ale abych to uvedla na pravou míru, když už to něco vykvete, musíte o to pečovat a to Maruška umí.Kopecka.Marie@seznam.cz
Kopecka.Marie@seznam.cz>
Kopecka.Marie@seznam.cz>
Kopecka.Marie@seznam.cz>
Kopecka.Marie@seznam.cz>
Kopecka.Marie@seznam.cz>
Kopecka.Marie@seznam.cz>
Kopecka.Marie@seznam.cz>
Kopecka.Marie@seznam.cz>
Kopecka.Marie@seznam.cz>

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 tetkapernikarka tetkapernikarka | E-mail | Web | 12. července 2010 v 10:07 | Reagovat

Květina prý pozná,kdo ji pěstuje s láskou a u Marie to tak je :-)to je vidět na fotkách.Krásně kvetou všechny,mě teda ale učaroval ten kaktus-ty housenky :-D  :-D  :-D to jsem ještě neviděla.Moje maminka má kaktus,který jí každý rok kvete jako o závod,můžeš se Marie podívat ke mě na stránky do rubriky "Z mé zahrádky"tam je a letos už má na květ taky aspoň 22 květů,už mám vpohotovosti foťák :-D  :-D  :-D Ať vám dělají kytičky dlouho radost :-D Alena

2 ada.cat ada.cat | Web | 12. července 2010 v 10:13 | Reagovat

Maruško, to je krása, máš požehnané ruce :-D  :-D

3 Maruška Maruška | E-mail | 12. července 2010 v 15:44 | Reagovat

Díky Vám za pochvalu a ještě dík i švagrové Jitce, která tu krásu dala na blog, to ještě neumím, snad to přes zimu zvládnu se naučit.Rozkvetlé převislé muškáty jsou druhým rokem, přezimovaly při 4 st. každý truhlík jsem 1 hod. na jaře obírala od uschlých květů a toto je odměna.Kaktusek je už aspoň 1O let, už jsem obrala 1OO starých květů a tím je vlastně počítám. Příště nafotím hortenzie,mají květy 3O cm. Tak se těště na tu krásu. Papa :-)

4 Lenka Syrovátková Lenka Syrovátková | Web | 12. července 2010 v 20:26 | Reagovat

překrásné nemám slov. :-)  ;-)  :-D  8-)  :D  :-P

5 Hela* Hela* | 13. července 2010 v 0:33 | Reagovat

Nádhera, tomu se říká "zelené prsty" :-)  :-)  :-)

6 Maruška Maruška | E-mail | 13. července 2010 v 16:38 | Reagovat

Díky všem za pochvalu, ale chtěla jsem být zahradnicí, ale nemocné srdíčko to nedovolilo, tak aspoň jako koníček. pozdravuji a přeji také úspěchy ve všem vašem konání. Všechny jsme nějak šikovné. Papa m. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama