Kapsář

25. července 2010 v 23:32 | Hela* |  Šití
Bydlíme v paneláku a když jsem se nastěhovali, zrušili jsme na chodbě vestavěné skříně a příčku mezi kuchyní a chodbou. Vznikla tak jídelna a většina návštěv nechce jít dál a zůstává sedět tady. Všechny ostatní dveře jsem natřela matnou bílou barvou. Tyhle z bytu na schody dostaly zvenku tapetu a zevnitř zůstaly hrozně okopané. Chtěla jsem na ně koženku, ale pořád ještě k tomu nedošlo, tak jsem vymyslela kapsář. Je lepší než koženka, protože se do něj dají dát rukavice, klíče, brýle, deštník, noviny a jiné drobnosti, které se jinak povalují na stole.Není to pravé ořechové, protože jsem ho udělala úzký a nejhorší místo kolem kliky je vidět, ale ještě něco vymyslím. Budu ráda, když mi někdo poradí.
HelenaHela@seznam.cz

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 25. července 2010 v 23:34 | Reagovat

Helo to je výborný nápad. Já bych takový kapsář taky užila, ale dveře na které bych ho potřebovala dát mají tu koženku a jsou plechové-bezpečnostní. musela bych kapsář přišroubovat. :-D Ale inspirovala jsi mně a na klíče a drobnosti si udělám menší kapsář ke dveřím na zeď. :-)

2 Marie Marie | 27. července 2010 v 14:16 | Reagovat

Moc hezké a navíc i velmi praktické.

3 Jana Jana | Web | 29. července 2010 v 10:32 | Reagovat

To je ono! Také potřebuji kapsář. Děkuji moc za inspiraci. Brýle, propisky, klíče, mobil, to vše se mi většinou někde povaluje po bytě, aby to bylo na dosah.

4 Hela* Hela* | 29. července 2010 v 13:03 | Reagovat

Jsem ráda, že jsem Vás inspirovala. Kapsář jsem nosila v hlavě 2 roky. Dokonce jsem zapomněla, že jsem na něj koupila žluté pevné plátno. Je podložený vliselinem a jako podšívku má průhledný závěs, který jsem koupila k záclonám, ale má špatnou modrou barvu, která se k záclonám nehodí.

5 Zdeňka Zdeňka | Web | 5. března 2011 v 19:03 | Reagovat

Super praktické :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama