Háčkovaná dečka

11. července 2010 v 21:55 | Šárka Hartmanová |  Háčkování
Dokončila jsem tu velkou dečku s pavím vzorem, tak posílám fotečky, jak to dopadlo. Dělala jsem nakonec z mé oblíbené kordonetky 30, smetanové barvy. Je taková trošku do zlatova, ale ono to na fotce není moc vidět. Velká mi vyšla 55 cm. Myslím, že Ty jsi psala, že jsi dělala ze Sněhurky a velikost jsi měla 58 cm. V předloze psali, že má být 74 cm průměr, ale tam mají jakousi německou přízi, možná by se dala přirovnat k naší Monice, z té by to bylo určitě větší.

Zdravím všechny v klubu a přeji příjemné léto s občasným lehkým ochlazením mezi tyhle vyhřáté dny :-)). Šárka
Sarka.Hartmanova@seznam.cz
Sarka.Hartmanova@seznam.cz

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Milada Milada | E-mail | 12. července 2010 v 7:15 | Reagovat

Moc pěkné :-)

2 Hanka Hanka | 12. července 2010 v 17:31 | Reagovat

Moc hezká práce :-P ! Ten vzor je zajímavý, hodí se i do moderního interiéru. Opravdu paráda O_O .

3 Jana Jana | Web | 15. července 2010 v 19:40 | Reagovat

Moc hezká dečka :-)

4 halina03 halina03 | E-mail | 17. července 2010 v 10:10 | Reagovat

Dečka se Ti povedla, vzor je překrásný :-)  :-)

5 Věrka Věrka | E-mail | 21. července 2010 v 19:08 | Reagovat

Šárko, nádhera, obdivuji tvoji preciznost a hlavně trpělivost. A zůstane doma nebo to bude dárek? :-)

6 Šárka Šárka | E-mail | Web | 22. července 2010 v 14:07 | Reagovat

[5]: Díky za pochvalu všem :-). Věrko, dečka je dárek pro mamku, ale ještě chvíli doma bude schovaná, dělala jsem ji s předstihem, protože myslím, že s novým miminkem bych toho na podzim už mnoho nepořídila, takže hotová už je, ale musí počkat do prosince, až bude mít mamka narozeniny :-).

7 Věrka Věrka | E-mail | 22. července 2010 v 19:05 | Reagovat

Moc gratuluju, nevěděla jsem, že čekáš mimi, kdy je termín, a víš co to bude,nebo to bude překvapení? Ale to je jedno, viď, hlavně buďte oba zdraví. A jak snášíš tyhle vedřiny? Měj se krásně. :-)

8 Šárka Šárka | E-mail | Web | 22. července 2010 v 21:35 | Reagovat

Termín máme koncem srpna, a budeme mít překvápko, tak uvidíme. Malé byly v květnu tři roky, a ta už se taky hodně těší. Jinak vedro by nemuselo být až takové, ale jsem v pohodě, naštěstí celé těhotenství probíhá krásně, kdyby mi nerostlo bříško, tak ani nevím, že něco čekáme :-)  :-)  :-).

9 cheap formal dresses cheap formal dresses | E-mail | Web | 31. října 2012 v 12:22 | Reagovat

I find myself coming to your blog more and more often to the point where my visits are almost daily now!.
http://www.threedress.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama