Další rozkvetlá zahrada

13. července 2010 v 15:17 | ada.cat |  Flóra kolem nás
Dobrý den děvčata,
Maruščiny krásně kvetoucí kytičky mě poňoukly pochlubit se tzv.: cizím peřím.  Vlastně krásou zahrádky, kterou s láskou opečovávají ruce mojí zlaté maminky. Bohužel, u nás v podkrkonoší není zem úrodná jako na Moravě a proto maminka pěstuje dřeviny, keřovité rostliny, Bohyšky a rostlinky které v tomto drsnějším, méně úrodném kraji prospívají. Většinu si maminka vypěstovala sama z řízků, nebo ukopnutých kousíčků. I tůje si pěstuje sama. Kameny nachází na procházkách do polí. Můj bráška ji doprovází a dělá jí s troškou brblání nosiče.
Hezký den ada.cat 
zapadlova.jana@seznam.cz
zapadlova.jana@seznam.cz
zapadlova.jana@seznam.cz

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Maruška Maruška | E-mail | 13. července 2010 v 16:41 | Reagovat

Taky mooooc hezké, mám ráda vše rostoucí kolem, každá rostlinka má své kouzlo, jen je potřeba se dívat otevřenýma očima. Přeji úspěch v šem ve vašem konání.M :-)

2 Hela* Hela* | 16. července 2010 v 11:42 | Reagovat

Zahrádka jako malovaná. Je úžasné, že v drsnějším podnebí kvetou stromy. Určitě se na ní příjemně odpočívá. :-)  :-)  :-)

3 halina03 halina03 | E-mail | 17. července 2010 v 10:05 | Reagovat

Tato zahrádka se mi velice líbí u nás taky kvetou květiny ale po povodních neni to ono. Vím kolik to dá práce než to tak vykvete. Jen tak dál. :-)  :-)

4 Jiřina Jiřina | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 2:59 | Reagovat

no comment:-)

5 cheap white dresses cheap white dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:21 | Reagovat

You make a lot of fine arguments with this blog post however it is tricky in my opinion to focus on the content because of the broken page design!.
http://www.untildress.net/flower-girl-dresses.html

6 cheap christian louboutin shoes cheap christian louboutin shoes | E-mail | Web | 2. května 2013 v 10:09 | Reagovat

Q. What do computers do when they get hungry?
http://www.shoesfloor.com/site/ghd

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama