Pletený svetr

11. června 2010 v 14:02 |  Pletení
Dlouho se nedalo chodit na zahradu, tak jsem pletla. Teď sedím doma a pletu, protože je hrozné vedro. Aby nebylo Pepíčkovi líto, že má svetr jen Anička, dostane podobný. Škoda, že ještě neumíme poručit větru a dešti. Vlastně je to dobře :-).
HelenaHela@seznam.cz

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 11. června 2010 v 14:03 | Reagovat

Heli, ti, co uměli poroučet větru a dešti, nebo si alespoň mysleli, že to umí skončili naštěstí v propadlišti dějin. :-D Jinak svetr chválím je moc pěkný a Pepča ho jistě ocení. :-)

2 Jana Jana | Web | 11. června 2010 v 15:52 | Reagovat

Pěkná kombinace barev a skvělé provedení...Když pořád pršelo, taky jsem začala chystat na zimu... ;-)  :-D Bohužel mým tempem to je zatím polotovar... ;-)  :-)  :-D

3 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | 11. června 2010 v 19:10 | Reagovat

Takže až se zima zeptá.. moc pěkný svetřík :-)

4 Hanka Hanka | 11. června 2010 v 19:32 | Reagovat

Přidávám se k pochvale, svetřík se mi moc líbí. :-)

5 Hela* Hela* | 15. června 2010 v 9:19 | Reagovat

Děkuju všem za pochvaly. Jani je to na dvouletého chlapečka, tak to šlo rychle :-)  :-)  :-)

6 Helena Helena | E-mail | 14. prosince 2010 v 14:42 | Reagovat

Nádherný svetříček!!! A k tomu nádherně ladí i čepička. Určitě má nyní, když je taková zima,  Pepíček velikou radost:-) :-)  :-)

7 buy evening dress buy evening dress | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:35 | Reagovat
8 replica cartier la dona de cartier watches replica cartier la dona de cartier watches | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:13 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama