Háčkované hračky

19. června 2010 v 11:10 | Šárka Hartmanová |  Háčkování
Posílám další příspěvek do klubu :-). Konečně jsem dodělala myšího tatínka, rodinka je kompletní, tak posílám. Je to dáreček pro naši malou, ráda zpívá Tancujte myši a taky přeříkává Vařila myšička kašičku, a tak teď bude mít aktéry, s kterými si třeba bude moct hrát divadlo a k tomu si zpívat. Jinak aby to nevypadalo, že je na mateřské taková nuda, že pořád jen čaruju s háčkem :-), tak myšku a myšátko, taky tučňáky a šneka už mám chvíli hotové :-)). Myši jsou vysoké 24 a 26 cm, tučňák 15 cm, a šnek 16 x 10 cm. Šárinka zatím viděla jen tučňáky, ty ostatní jsou zatím schovaní jako překvápko :-).

Sarka.Hartmanova@seznam.cz
Sarka.Hartmanova@seznam.cz
Sarka.Hartmanova@seznam.czSarka.Hartmanova@seznam.cz

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Milada Milada | E-mail | 19. června 2010 v 12:40 | Reagovat

Moc pěkná práce. Zvědavý dotaz - čím zvířátka vyplňuješ?

2 Šárka Šárka | E-mail | Web | 19. června 2010 v 18:49 | Reagovat

Díky, že se líbí :-)). Na vycpání jsem si koupila balení polyesterových kuliček, co se dávají do polštářů, pěkně se s tím pracuje.

3 Hanka Hanka | 19. června 2010 v 21:04 | Reagovat

Moc hezké, opět se potvrdilo, že česká žena je tvořivá a dovede si poradit. O_O

4 Hela* Hela* | 20. června 2010 v 13:15 | Reagovat

Tak nevím, co je hezčí. To má Šárinka šikovnou maminku! :-)  :-)  :-)

5 tetkapernikarka tetkapernikarka | E-mail | 22. června 2010 v 19:06 | Reagovat

Velice krásné!Myšky jsou supr! :-) Alena

6 Jana Jana | Web | 26. června 2010 v 14:10 | Reagovat

Ty myšičky jsou kouzelný :-)

7 hadanusek hadanusek | Web | 13. července 2010 v 7:51 | Reagovat

Ještě donedávna jsem netušila, co všechno se dá uháčkovat. Hračky jsou nádherné. Díky za inspiraci

8 Iveta Pokorna Iveta Pokorna | 18. ledna 2011 v 14:00 | Reagovat

krasny:)

9 tory burch outlets tory burch outlets | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:24 | Reagovat

A. A shooting star!
http://www.shoesgreat.com/

10 plus size bridesmaid dresses plus size bridesmaid dresses | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 9:33 | Reagovat

Pretty useful info here. BTW, I think I read a especially similar article on another blog today, in fact i'm pretty certain. I 'll check it out and let you know, maybe they copied your content, who knows.

11 GHD hair straighteners GHD hair straighteners | E-mail | Web | 2. května 2013 v 7:54 | Reagovat

Thanks very much, Ive found this extremely good!.
http://www.shoesfloor.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama