Veselé Velikonoce

1. dubna 2010 v 18:21 | Jitka a klub |  Téma velikonoční
.

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | 2. dubna 2010 v 16:37 | Reagovat

Jitko,i tobě krásné jarní svátky, a díky za ŽK, určitě máš radost, jak se "členská základna" rozrůstá :-)

2 JitkaN. JitkaN. | E-mail | 2. dubna 2010 v 16:46 | Reagovat

Všem, všem i tobě Jituš hezké svátky a dobré pohody při jarních oslavách !!!

3 Elina Elina | E-mail | 2. dubna 2010 v 17:35 | Reagovat

Jituš,dík za Tvůj blog a přeji Vám Všem veselé Velikonoce a ddobrou náladu. :-)  :-P

4 Šárka Hartmanová Šárka Hartmanová | E-mail | Web | 2. dubna 2010 v 18:26 | Reagovat

Také bych chtěla všem popřát krásné velikonoce, hodně sluníčka a pohody a ať se nám tu na blogu všem pořád moc líbí! :-)

5 Jitka Jitka | Web | 2. dubna 2010 v 19:11 | Reagovat

[1]: Mám radost, máš pravdu a ještě větší radost mám z návštěvnosti.Je 19.10 a už tu bylo 403 návštěv. To je úžasné.

6 Hanka Hanka | 2. dubna 2010 v 19:28 | Reagovat

Všem členkám i návštěvníkům Ženského klubu přeji příjemné prožití velikonočních svátků.
Zdenka má pravdu, členská základna se rozrůstá, Jituš, takovou návštěvnost ti brzy bude závidět leckterá politická strana :-x . Také pohoda, která panuje při výrobě velikonočních vajíček, ponožek či dobrot se asi nedá srovnat s "pohodou" na naší politické scéně. O_O :-D

7 Jitka Jitka | Web | 3. dubna 2010 v 11:43 | Reagovat

Měli by se naši politici od nás něčemu přiučit. Stačilo by trochu slušnosti a toleranci a neslibovat nemožné.

8 Maruška Maruška | E-mail | Web | 3. dubna 2010 v 20:45 | Reagovat

Kropenatá slepičko, snes nám zlaté vajíčko. Zlaté vejce, ach co s ním, o zlato já nestojím, jak by se mi ze zlata líhla potom kuřata. Hezké velokonoce  VŠEM přeji. :-)

9 Jitka Jitka | Web | 4. dubna 2010 v 23:49 | Reagovat

Ještě není půlnoc a bylo tady dnes 707 návštěvníků, což je dosavadní rekord. Tak jen houšť.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama