Pletený ubrus

11. dubna 2010 v 18:18 | Pavlína Bartíková |  Pletení
Posílám do klubu pletený ubrus, který pletla moje sestra jako dárek pro naší mamku, popis je z praktické ženy únor 2005 Pavlína
pavlusa.bartik@seznam.cz
pavlusa.bartik@seznam.cz
pavlusa.bartik@seznam.cz

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | 11. dubna 2010 v 19:43 | Reagovat

Krásná precizní práce :-)

2 Hanka Hanka | 11. dubna 2010 v 19:58 | Reagovat

Tak tento výrobek hodnotím :-P , nevím, do jaké míry je to složité, protože to sama neumím a zkoušet to nebudu. :-x Vypadá ale moc hezky. :-)

3 Šárka Šárka | E-mail | Web | 11. dubna 2010 v 20:26 | Reagovat

Moc krásný ubrus! Pletení mě moc nepoznamenalo, trošku mi říká jen úplný základ, a pletený ubrus vidím takhle poprvé, takže hodně obdivuji, určitě to chtělo moc trpělivé a pečlivé práce! :-)

4 Jitka Jitka | Web | 11. dubna 2010 v 22:13 | Reagovat

Naše sousedka plete dečky a ubrusy, ale já bych do toho nešla. Když udělá chybu a musí párat , to bych se zbláznila. O_O

5 Věrka Věrka | Web | 12. dubna 2010 v 11:01 | Reagovat

Já mám doma těchto pletených ubrusů po přítelově babičce asi deset a některé ubrusy jsou obrovské a nemám nějak sílu je sama vypínat, nevíte kde to dělají?

6 Jana Jana | Web | 12. dubna 2010 v 13:13 | Reagovat

O_O tak na tohle si teda netroufám, klobouk dolů...

7 Jitka N. Jitka N. | E-mail | 12. dubna 2010 v 15:42 | Reagovat

Smekám, je to umělecké dílo ... :-)

8 Vlasta Vlasta | Web | 12. dubna 2010 v 17:11 | Reagovat

Je to nádhera, ale vypínat bych ho nechtěla ;-)

9 Jitka Jitka | Web | 21. dubna 2010 v 7:49 | Reagovat

[5]: Věrko, kdysi se to vypínalo v čistírnách. Zeptej se někde u vás, možná že to ještě dělají. Dřív tam kulmovali i krajky peřinek pro miminka. Ale to už je myslím překonaná záležitost. Ty dečky a ubrusy by ještě dělat mohli.

10 wedding beach dresses wedding beach dresses | E-mail | Web | 31. října 2012 v 12:27 | Reagovat

I happen to enter your blog with the help of Google search. To my sheer luck I got what I was searching for. Thanks.
http://www.threedress.com/

11 wedding maternity dresses wedding maternity dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:44 | Reagovat

Very Interesting Post! Thank You For Thi Information!.
http://www.caredresses.org/wedding-dresses-halter-wedding-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama