Nová členka klubu

1. dubna 2010 v 12:59 | Dáša* |  Hosté a nové členky
Dobrý den, náhodou jsem se dostala na Vaše stránky a moc se mi líbí. Ráda bych se stala členkou Vašeho klubu. Jmenuji se Dáša, letos mi bude 48 a ráda pletu, vyšívám, háčkuji a pokouším se i o jiné výtvarné techniky. Kromě toho ráda čtu, cestuji a tvořím se svou vnučkou. Mám svoje webové stránky: http://www.rucniprace.xf.cz/ , na které Vás tímto zvu. Předem děkuji a přeji krásný den. Dáša
krmelova@centrum.cz
krmelov@centrum.cz
krmelova@centrum.cz
krmelova@centrum.cz
Autorčin mail: krmelova@centrum.cz

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | 1. dubna 2010 v 15:00 | Reagovat

Dobrý den, chtěla jsem se na Vaše stránky podívat, ale hlásí mně to chybu. Není chyba v názvu stránek?

2 Miluš Miluš | E-mail | 1. dubna 2010 v 17:16 | Reagovat

Rovněž jako paní Jana jsem chtěla nakouknout,ale ukazuje to též chybu.

3 Jitka Jitka | Web | 1. dubna 2010 v 17:52 | Reagovat

[1]:

[2]: Hned se na to podívám.

4 Jitka Jitka | Web | 1. dubna 2010 v 17:59 | Reagovat

[2]: Je to v pořádku, už se tam dostanete. :-)

5 Božena Božena | 2. dubna 2010 v 9:24 | Reagovat

Dášo, vítej mezi námi. Já už jsem nakoukla, máš krásný blog a ukázky - no prostě nádhera. Budu přemýšlet, na který výtvor tě poprosím o popis,ale bude to těžké, všechno je pěkné.

6 Hela* Hela* | 3. dubna 2010 v 19:04 | Reagovat

Ahoj, vítej mezi námi. Koukla jsem na Tvůj blog, máš tam spoustu krásných pletených věcí, moc hezké hračky a hlavně obdivuju, že učíš ruční práce i své dcerky :-)  :-)  :-)

7 Dáša Dáša | E-mail | Web | 6. dubna 2010 v 9:57 | Reagovat

Všechny Vás moc zdravím a těší mne, jak jste mě mezi sebe přijali. Ráda všem poskytnu co budete potřebovat. Od 15. dubna do konce měsíce budu s manželem na dovolené mimo naši republiku a tak se předem omlouvám, že v tuto dobu nebudu odpovídat na dopisy. Dnes bych ráda přidala na své stránky háčkované postavičky. Použila jsem obaly od Kinder vajíček. Budu ráda, když se přijdete podívat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama