Přehlédnuté výročí

18. března 2010 v 10:36 | Jitka admin. |  Nepřehlédněte!
Letošní zimou jsme byly všechny tak otrávené a já zvlášť, že jsem, ač nerada přehlédla 2.výročí založení našeho klubu. Když už to tak dopadlo, dovolím si alespoň několik slov,věnovaným tomuto výročí. Klub vznikl 2.2.2008 a vešel postupně ve známost. Podle statistik se návštěvnost zvedla o 1/3 a například včera navštívilo náš klub 346 návštěvníků. Myslím, že na dvouleté působení ve světě blogerů je to krásný výsledek. Také jsme se rozrostly. K dnešnímu dni je nás 37 více, či méně často přispívajících členek. Stále se ale nacházíme ve středu zájmu a to je hlavní. Přeji vám děvčata, aby se vám všem i nadále dařilo, sloužilo vám zdraví a napadaly vás stále nové a nové inspirace pro ty ženy, které je u nás hledají.
.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lipetka Lipetka | Web | 18. března 2010 v 13:08 | Reagovat

Moc hezké přání a vůbec nevadí, že trpošku opožděné. Přeji klubu úpspěch, zájem a trvání několikanásbně delší.

2 hagir hagir | 18. března 2010 v 15:47 | Reagovat

Jsem ráda,že tento blog takhle hezky funguje a doufám, že se budeme i nadále rozrůstat. Když už nás je 37, což jsem si ani nevšimla, že tolik O_O , bylo by možná vhodné alespoň napsat ke každé z kterého jsme kraje. Třeba tu mám  krajanku ani o tom  nevím. Jak tak prouzdám po  netu, tak tady na jihu se moc asi netvoří :-?  a nebo nejsou na internetu.

3 Jitka Jitka | Web | 18. března 2010 v 17:53 | Reagovat

[2]:To je dobrý nápad. Snad se ujme a děvčata napíší odkud kdo je. Dopsala bych to do seznamu členek. :-) Radko došel už můj balíček? Mám dojem, že ta pošta je nějaká divná.

4 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | 18. března 2010 v 18:35 | Reagovat

Tak já jsem východní Krušnohorec, kraj Ústecký :-)

5 Zdenka" ren" Zdenka" ren" | 18. března 2010 v 18:37 | Reagovat

jo, zapomněla jsem našemu klubu blahopřát k narozeninám, a hlavně poděkovat Jitce, bez které by nebyl. :-)  :-)  :-)

6 Hela* Hela* | 18. března 2010 v 20:12 | Reagovat

Zdenko, přidávám se 100% k Tvému poděkování Jitce i k blahopřání. Jsem Tvoje skorokrajanka, severočeška, ale západní. Z Krušných hor jsem se odstěhovala do nížiny před 7 roky. V Ústí jsem chodila do školy :-)  :-)  :-)

7 Hanka Hanka | 19. března 2010 v 0:26 | Reagovat

Já také blahopřeji k výročí a Jitce děkuji za vedení. Jsme na tom obrázku O_O . Já jsem z Moravskoslezského kraje. Rodilá Ostravačka. :-)

8 Milada Milada | E-mail | 19. března 2010 v 6:36 | Reagovat

V klubu nejsem dlouho, ale setkala jsem se s něčím ne zcela obvyklým - úžasná ochota a vstřícnost. Kdykoli jsem si napsala o nějaký popis, vždy (až na jednu výjimku) mně každá vyhověla. Pěkných mezilidských vztahů si velice cením.
Údaje pro doplnění seznamu - moje pole působnosti - Jihomoravský kraj, Brno("su rodilé Brňák" - řečeno po brněnsku),Znojmo  - místo mého častého pobytu. :-D

9 Jitka Jitka | Web | 19. března 2010 v 7:39 | Reagovat

[8]: To jsme na tom stejně. Jsem rodilá Brňačka momentálně žijící v Olomouckém kraji. :-)

10 Milada Milada | E-mail | 19. března 2010 v 8:26 | Reagovat

[9]: Myslím, že jsme dokonce i stejný ročník - za rok půlkulatiny ? :-D

11 Halina Halina | E-mail | 19. března 2010 v 8:44 | Reagovat

Já jsem z Severomoravského kraje z Okr. Karviná. :-)

12 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 19. března 2010 v 11:19 | Reagovat

Přáníčko je sice opožděné,ale krásné! :-)Já nejsem členkou,ale jsem tady "furt" :-D  :-D  :-D (tedy,mám-li čas a možnost na PC :-D )Přeji všem hodně zdraví,hodně skvělých a zajímavých nápadů a spoustu spokojených návštěvníků ať už stálých nebo náhodných :-D Krásný den přeje Alena :-D

13 hagir hagir | 19. března 2010 v 11:50 | Reagovat

Jsem ráda, že se nápad líbil a jak jsem už psala jsem tu asi jediná z Jižních Čech. :-(

14 hagir hagir | 19. března 2010 v 11:52 | Reagovat

Chtěla jsem psát na další řádek a ono se mi rovnou poslalo.
Jitko já ti psala komentář na Rolničku už ve středu, že vše došlo. Koukni tam.
Milado teď pátrám v hlavě jestli jsem to nebyla já. Snad ne. ;-)

15 Hela* Hela* | 19. března 2010 v 12:36 | Reagovat

Milado, šla jsem se koukat do pošty, jestli jsem to nebyla já. Háčkuju totiž pokus, omyl. Nemám tak na háčkování návody, už jsem se několikrát musela omlouvat. Ale myslím, že ne. :-)  :-)  :-)

16 Milada Milada | E-mail | 19. března 2010 v 15:17 | Reagovat

[14]:

[15]: Děvčata, buďte v klidu. Ani jedné z vás se to netýká.

17 Jitka Jitka | Web | 19. března 2010 v 19:27 | Reagovat

[10]:nakonec zjistíme že jsme spolužačky :-D

18 Milada Milada | E-mail | 20. března 2010 v 6:05 | Reagovat

To asi ne, protože si nevzpomínám, že by se mnou do nějaké třídy chodila "Jitka".

[17]: :-D

19 Lada Lada | 23. března 2010 v 13:42 | Reagovat

Já jsem z Ústeckého kraje,a asi od Prosince dávám všude odkazy těchto stránek,aby holky něco popslaly na Jarmarky,proto taky stoupá návštěvnost,pokud vím tak asi 70 lidem jsem posílala odkaz :-))

20 Dáša Dáša | E-mail | Web | 8. dubna 2010 v 9:26 | Reagovat

Já jenom doplňuji, že bydlím v Ústí nad Orlicí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama