Jjanynčiny Velikonoce

31. března 2010 v 17:11 |  Téma velikonoční
Posílám ještě do Ženského klubu něco velikonočního. Maminka, tatínek a dva bráškové...naše rodinka... :-D
Taky jsem opravila logo na klubicka-jjanynka.blog.cz, mám těch blogů nějak moc  ;-)  :-D
jjanynka@centrum.cz
jjanynka@centrum.cz
Autorčin mail: jjanynka@centrum.cz

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 31. března 2010 v 18:22 | Reagovat

Už jsem se Jani chtěla zeptat u Tebe na stránkách co to těm kuřátkům prosvítá bílého a jestli jsi použila nějakou tenkou vlnu typu Glorie nebo je to příze? Dík za odpověď. :-)

2 Milada Milada | E-mail | 31. března 2010 v 18:56 | Reagovat

Moc pěkné , vkusné, šikulka. :-)

3 Jana Jana | Web | 31. března 2010 v 18:57 | Reagovat

Jitko, to bílé je polystyrenová koule nebo vajíčko, kterými je vycpávám...Příze jsou starší, některé už se neseženou, žlutá je Cablé fein, docela tenká (455m/100g), bílá na kuřeti je Batole, béžová je Palome buklé (je taková kudrnatá) a hnědá je Perleta, myslím, že všechno je od Vlnapu ;-)  :-)

4 Halina Halina | E-mail | 6. dubna 2010 v 11:02 | Reagovat

Oranžma s těma květinama je vkusné. :-)

5 irenin irenin | E-mail | 8. dubna 2010 v 19:28 | Reagovat

Ahoj Jani chci Tě poprosit o popis kuřátek ja mám kuřátka taky ale jiná mam je na irenin.blog.cz moc se mi Tva kuřátka líbí děkují Irena

6 fake rolex watches for sale fake rolex watches for sale | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:20 | Reagovat

A. Because she wanted to test the waters!
http://www.theirwatches.com/

7 Mirka Mirka | E-mail | 11. března 2013 v 19:36 | Reagovat

Ahoj Jani,
chtěla bych poprosit o návod na slepičky, znám trochu jiné a chtěl bych se o tyto pokusit. Moc se mi slepičky líbí Předem děkuji. Mirka

8 ball gown wedding dresses ball gown wedding dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:05 | Reagovat

A. When it turns into a garage.
http://www.spelldress.net/wedding-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama