38. členka klubu

19. března 2010 v 17:26 | Jitka admin. |  Hosté a nové členky
Dobrý den,chodím se dívat do Vašeho klubu přes maminku Honzíka - Hagir. V zimě jsem posílala pár výrobků na jarmark, letos jsem poslala na Velikonoční jarmark pár slepiček. Chtěla bych se stát také členkou Vašeho klubu. Mám všestranné zájmy, ruční práce snad všeho druhu, zahrádkaření, četbu, bylinkaření atd...prý jsem Ferda mravenec. Vyrábím předlohy na křížkovou výšivku, vyznám se v chovatelství koček, psů, andulek, rybiček a králíků. V dubnu mi bude 50 let, takže nějaké zkušenosti mám. Posílám obrázek slepiček na jarmark.
Jmenuji se Milada, ale všechny mě znají pod jménem Lada, takto mě říkají i doma.

damapat@seznam.cz>

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | 19. března 2010 v 17:53 | Reagovat

Vítám novou členku, slepičky se moc povedly. :-)

2 Hela* Hela* | 20. března 2010 v 0:37 | Reagovat

Vítej v klubu. Uháčkovala jsi krásně strakaté slepičky. :-)  :-)  :-)

3 Božena Božena | 20. března 2010 v 19:14 | Reagovat

Vítej mezi námi, slepičky jsou krásně barevné.

4 hagir hagir | 22. března 2010 v 7:52 | Reagovat

Ahoj Ladi, taky tě moc vítám. Máš to vše nádherné, jak slepičky, tak foto. V jakém prográmku jsi upravovala? Jsem ráda, že jsi napsala a překvapila jsi mě členstvím. Jsem ráda, že se tak rozrůstáme o tak báječné lidi. My jsme nějací nemocní. Já mám virozu po třetí za sebou. Byli jsme na výtěru a máme tam nějaké potvory, tak jsme celá rodina pod antibiotikama. Naštěstí nemáme teploty. Jak zvládáte před velikonoční úklid. My místo mytí oken si pořídili nová. Ve čt nám je budou montovat. :-D  :-P

5 Lada Lada | 22. března 2010 v 17:51 | Reagovat

Děkuji děvčata,milé přivítání :-))
Hagir to je dobrý nápad s těmi okny,ale mělas mi to napsat dřív,už je mám umyté,kladívkem by to bylo rychlejší a o ostatní by se postaral muž hihihi.
Ta viroza není moc příjemná,doufám,že nemáte čuněčí chřipku,prý to chce každý večer zblajznout celý grep a tělo se vyčistí.
já jsem zase polomrtvá ze zahrady,nevím kam se dřív dopajdat,dneska mě bolí celej člověk,asi umřu :-)),ani nevím jak sem vkládat nové příspěvky ,asi přes naší Adminku co?jinak obrázek jsem dělala v rámovacím programu Framing studio a nápis je přes Picassa papa a díky všem :-)

6 hagir hagir | 22. března 2010 v 21:22 | Reagovat

Ladi vždycky to pošly mailem Jitce :-)

7 hagir hagir | 22. března 2010 v 21:24 | Reagovat

Prasečí chřipka to není. Naštěstí. Honzík měl stafylokoka. A my ani nevím, protože když tam manžel byl vyzvednout antibiotika, bylo tam moc lidí, tak mu sestra strčila jen recept a šel pryč. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama