Březen 2010

Další Velikonoce

31. března 2010 v 17:15 | Hela* |  Téma velikonoční
HelenaHela@seznam.cz
K tomu není co dodat, snad jen autorčin mail HelenaHela@seznam.cz

Jjanynčiny Velikonoce

31. března 2010 v 17:11 Téma velikonoční
Posílám ještě do Ženského klubu něco velikonočního. Maminka, tatínek a dva bráškové...naše rodinka... :-D
Taky jsem opravila logo na klubicka-jjanynka.blog.cz, mám těch blogů nějak moc  ;-)  :-D
jjanynka@centrum.cz
jjanynka@centrum.cz
Autorčin mail: jjanynka@centrum.cz

Janiny kraslice

29. března 2010 v 23:10 | Jana od lípy |  Téma velikonoční
Posílám kraslice co jsme v sobotu a neděli malovali s dcerou Eliškou.janaodlipy@seznam.cz
janaodlipy@seznam.cz
janaodlipy@seznam.cz
janaodlipy@seznam.cz
janaodlipy@seznam.cz
janaodlipy@seznam.cz
janaodlipy@seznam.cz
janaodlipy@seznam.cz
Autorčin e-mail : janaodlipy@seznam.cz

Nová šikulka v klubu

29. března 2010 v 22:11 | Jjanynka |  Hosté a nové členky
I když nemám frekvenci tvoření tak vysokou jako jiné dámy v Ženském klubu a navíc mám vlastní blog, přesto bych se ráda stala členkou Ženského klubu, je-li to možné... ;-)
Pro začátek posílám svoje kuřata... ;-)
Mockrát děkuju a těším se Jana

Jana má krásný blog www.jjanynka.blog.cz , na kterém prezentuje své krásné ruční práce. Pro začátek nám poslala tato kouzelná vajíčka. Je to zase něco jiného, co je tady běžně k vidění. Tak tedy vítej Jani.
jjanynka@centrum.cz
jjanynka@centrum.cz
Autorčin e-mail: jjanynka@centrum.cz

Kraslice

28. března 2010 v 15:42 | Šárka Hartmanová |  Téma velikonoční
Slouho jsem neposílala žádný příspěvek do klubu, nějak mi teď tvoření lehounce usnulo, ale aspoň teď na Velikonoce jsem stačila namalovat nějaké kraslice, tak posílám na okouknutí :-)). Zdravím všechny příznivkyně a členky klubu a přeji všem krásné, veselé, zelené a rozkvetlé Velikonoce! :-))

Zdraví ŠárkaSarka.Hartmanova@seznam.cz
Sarka.Hartmanova@seznam.cz
Sarka.Hartmanova@seznam.cz

Háčkovaný svetřík pro malou slečnu

28. března 2010 v 12:11 | Petulka2626 |  Háčkování
Posílám po delší době něco málo do klubu. Svetřík pro šestiletou slečnu. Proutí ještě nemám zpracováno, takže zatím nic nebude:-) Včera jsem měla návštěvu za návštěvou, tak jsem si připravila vše na stůl a pak si v klidu sedla a vzala do rukou košík, který si pletu na háčkování, aby se mi nepokulovalo všude po bytě a u toho jsme klábosili. A ejhle, košík je na světě. Už mu chybí jen víko. Dnes ale musím udělat návod na klobouček, slíbila jsem ho jedné paní, co mi napsala na email. Tak se do toho dám, abych to stačila.
Petulka2626@seznam.cz
Petulka2626@seznam.cz
Autorčin mail: Petulka2626@seznam.cz

Výsledek jarního úklidu

26. března 2010 v 22:13 | Milada |  Háčkování
V rámci jarního úklidu jsem dokončila některé věci ze své krabice restů - dečky, límečky,kromě toho jsem rozmnožila svoje slepičí hejno.                                                                 
mdubka@seznam.cz
mdubka@seznam.cz
mdubka@seznam.cz
mdubka@seznam.cz
Autorčin e-mail  mdubka@seznam.cz

Velikonoční jarmark

24. března 2010 v 8:32 | Hagir |  Nepřehlédněte!
Posílám do clubu nějaká svá vajíčka. Jsou dělaná ze Sněhurky a obalovala jsem je do potravinářské folie a šlo to pak dobře dostat ven. ;-)
Tímto vás všechny, ale i vaše kamarádky a přátele, zvu na velikonoční jarmark v Soběslavi.
vilimkovaradka@seznam.cz
vilimkovaradka@seznam.cz
vilimkovaradka@seznam.cz

Kuřata z plsti

23. března 2010 v 19:52 | Jitka |  Téma velikonoční
Jednoduchá kuřátka z plsti do Velikonoc ještě stihnete .Jsou šitá v ruce, vycpaná vatou. Opravdu nedají moc práce a malým koledníkům by se mohla kuřátka líbit.www.yorga.blog.cz
www.yorga.blog.cz
Autorčin mail: yorga@seznam.cz

Irena je novou členkou

23. března 2010 v 15:18 | Jitka admin. |  Hosté a nové členky
Dobrý den, ráda bych se přihlásila mezi Vás do klubu. Moje výrobky mužete vidět na mé webové strance www.irenin.blog.cz ráda pletu,hačkuji, vyšívám a teď jsem se trochu pokoušela i o patchworková vajíčka a tulipány.
aneriR@seznam.cz
aneriR@seznam.cz
Autorčin e-mail aneriR@seznam.cz

Rozloučení se zimou

23. března 2010 v 15:01 | Milada |  Pletení
Svetříky upletené na zimu udělaly svoji službu a teď, když už opravdu přišlo jaro, půjdou do skříně.mdubka@seznam.cz
mdubka@seznam.cz
mdubka@seznam.cz
Autorčin mail: mdubka@seznam.cz

Velikonoční dekorace

23. března 2010 v 14:55 | Lada |  Téma velikonoční
Posílám několik fotografií na téma Velikonoční aranžování.Je to jednoduché a rychlé,Vajíčka jsou výdutky,ale lepší jsou umělé.Kraječky jsou uháčkované podle různých motivků na halenky,pospojované řetízkem,Materiál je Perlovka nebo slabší kordonetka.Dále to jsou různé Vel. motivky vyšité na plastové kanavě a zezadu jsou přišité špejle na zapíchnutí do truhlíků.Zajíci jsou obrázky ze svačinových ubrousků,maličko podlepené na čtvrtce,vystřižené a zezadu nalepené drátky lepící páskou a namotané na špejli,dájí se pak podle květinek různě natáčet.A pár vajíček papírových co jsem našla ve starých časopisech,nakonec několik vyfouklých obarvených vajec,natřených herkulesem a ihned nasypeme krupici,štětečkem namočeném v lepidle namalujeme ornamenty a hned zasypeme,můžeme použít i mák,nebo třpytivou drť.
Květinky si vyseju v létě,macešky a velké sedmikrásky,vydrží větší zimu a mohu je do truhlíků dát předem,stačí do svátků nakvést,Ti co nemají zahrádku si je mohou koupit v obchodech,jsou brzy k sehnání.Po ukončení svátků mám krásné květinky do července v truhlíku,pak je vyměním za jiné.Přeji všem krásné svátky jara - Lada
damapat@seznam.cz
damapat@seznam.cz
damapat@seznam.cz
damapat@seznam.cz
damapat@seznam.cz

Pletení s Jitkou*

21. března 2010 v 21:32 | Jitka* Křížová |  Pletení
Pletení jde Jitce* opravdu moc dobře. Barevné kombinace dotvářejí celkový dojem. A že má Jitka* mimořádně vyvinutý cit pro barvy dokazují všechny její výrobky. krizova-jitka@seznam.cz

krizova-jitka@seznam.cz
krizova-jitka@seznam.cz
krizova-jitka@seznam.cz

Vyšívané dózy

21. března 2010 v 20:14 | Jitka* Křížová |  Vyšívání
Jitka prezentuje své vyšívané dózy. Obě jsou vyšité na plastové kanavě. Je to další krásná práce této autorky a nová inspirace pro vás. Autorčin mail krizova-jitka@seznam.cz
krizova-jitka@seznam.cz
krizova-jitka@seznam.cz

Pletené pytlíčky

21. března 2010 v 20:07 | Jitka* Křížová |  Háčkování
Tyto krásné pytlíčky na drobnosti jsou dílem Jitky Křížové. Já už jsem se inspirovala a zpracovávám zbytky vln. Pokud se vám tento nápad líbí a chcete se Jitka na něco zeptát máte k dispozici její mail krizova-jitka@seznam.czkrizova-jitka@seznam.cz

Ukázka háčkovaných deček

21. března 2010 v 19:55 | Jana od lípy |  Háčkování
janaodlipy@seznam.cz
janaodlipy@seznam.cz
janaodlipy@seznam.cz
janaodlipy@seznam.cz
janaodlipy@seznam.cz
Autorkou těchto prací je Jana od lípy. Pokud se vám líbí některá z deček obraťte se na Janin mail janaodlipy@seznam.cz

Velikonoční výzdoba oken

21. března 2010 v 13:22 | Hela* |  Háčkování
Hela* uháčkovala pro dceru výzdobu do oken. Pěkná inspirace.HelenaHela@seznam.cz
HelenaHela@seznam.cz
Adresa autorky :HelenaHela@seznam.cz

Háčkované tašky

19. března 2010 v 17:40 | Maruška |  Háčkování
Zima byla dlouhá a Maruška si ji krátila háčkováním tašek. A tady je výsledek její činnosti.
kopecka.marie@seznam.cz>,
A jako přídavek je tu šála z bambulkové vlny.
Dotazy směřujte na mail autorky kopecka.marie@seznam.cz

38. členka klubu

19. března 2010 v 17:26 | Jitka admin. |  Hosté a nové členky
Dobrý den,chodím se dívat do Vašeho klubu přes maminku Honzíka - Hagir. V zimě jsem posílala pár výrobků na jarmark, letos jsem poslala na Velikonoční jarmark pár slepiček. Chtěla bych se stát také členkou Vašeho klubu. Mám všestranné zájmy, ruční práce snad všeho druhu, zahrádkaření, četbu, bylinkaření atd...prý jsem Ferda mravenec. Vyrábím předlohy na křížkovou výšivku, vyznám se v chovatelství koček, psů, andulek, rybiček a králíků. V dubnu mi bude 50 let, takže nějaké zkušenosti mám. Posílám obrázek slepiček na jarmark.
Jmenuji se Milada, ale všechny mě znají pod jménem Lada, takto mě říkají i doma.

damapat@seznam.cz>

Přehlédnuté výročí

18. března 2010 v 10:36 | Jitka admin. |  Nepřehlédněte!
Letošní zimou jsme byly všechny tak otrávené a já zvlášť, že jsem, ač nerada přehlédla 2.výročí založení našeho klubu. Když už to tak dopadlo, dovolím si alespoň několik slov,věnovaným tomuto výročí. Klub vznikl 2.2.2008 a vešel postupně ve známost. Podle statistik se návštěvnost zvedla o 1/3 a například včera navštívilo náš klub 346 návštěvníků. Myslím, že na dvouleté působení ve světě blogerů je to krásný výsledek. Také jsme se rozrostly. K dnešnímu dni je nás 37 více, či méně často přispívajících členek. Stále se ale nacházíme ve středu zájmu a to je hlavní. Přeji vám děvčata, aby se vám všem i nadále dařilo, sloužilo vám zdraví a napadaly vás stále nové a nové inspirace pro ty ženy, které je u nás hledají.
.

Jana je mezi námi

18. března 2010 v 8:19 | Jitka admin. |  Hosté a nové členky
Všechno dobře dopadlo a Jana se ozvala. Máme tedy novou členku, která o sobě napsala:
Dobrý den děkuji za odpověd tato adresa je správná janaodlipy@seznam.cz jak jsem již psala jemi 39 let a věnuji se ručním pracem a váš klub mě velice zaujal a ráda bych se stala vaší členkou nejraději pletu a háčkuji .Nyní jsem se zhlídla v pletení žakárových vzorů ale bohužel moc vzorů jsem nenašla pokud máte nějaké vzory na žakárové pletení budu velice ráda když mi nějaké zašlete. Předem Vám moc děkuji s pozdravem Jana
Zdá se, že klub se Janiným příchodem obohatí o pletené novinky. Rádi si na ně počkáme. Jani vítej.
.

Přišla nová posila

17. března 2010 v 11:43 | Jitka admin. |  Hosté a nové členky
Milé ženy z klubu. Jsem moc ráda, že jsem vás objevila a mohu patřit mezi vás. Jsou tu samé krásné náměty ze kterých bych chtěla tvořit. Mám moc ráda všechny ruční práce .Od svých 13 let jsem si kupovala Prakticku Ženu, dnes je mi 42 let .Před deseti lety jsem ji přestala kupovat protože jsem si myslela, že už není možné vymyslet něco nového, ale když si prohlížím vaše výrobky je to něco neuvěřitelného. Děkuji za mé obohacení vašimi šikovnými ručičkami. Přeji všem pevné zdraví. DASIK22. - -Trošku jsem se rozepsala snad to nebude vadit děkuji za registraci s pozdravem Dáša DASIK22@seznam.cz
-
Dáša se stala další členkou v klubu a my se budeme těšit na ukázky její práce.

I to se stává

16. března 2010 v 9:35 | Jitka admin. |  Jen tak
Včera jsem dostala tuto zprávu :
Dobrý den jmenuji se Jana a ráda bych se stala členkou vašeho klubu.Ráda se věnuji ručním pracem děkuji. janaodlipy@.cz
Jak vidíte adresa je neúplná. Ráda bych odpověděla, ale není to dost dobře možné. Pokusila jsem se sice a doplnila jsem seznam, ale protože zatím odpověď nedošla, domnívám se, že seznam tam nechybí. Tak Jani, čekám na upřesnění adresy a napište prosím na yorga@seznam.cz Aby jste se stala členkou našeho klubu nic jiného nestojí v cestě.

Je nás o jednu víc

16. března 2010 v 9:16 | Jitka admin. |  Hosté a nové členky
Do klubu přibyla nová tvořilka. Napsala o sobě pár řádků, které vystihují její všestrannost.
Mám ráda stará lidová řemesla, staré věci, které mají duši a ráda tvořím vše možné rukama od pečení buchet přes malování na hedvábí, plátno, decoupage, korálky, šití, háčkování.....více
na mých stránkách http://verakaras.blog.cz/

Jak na neodbytnou zimu

15. března 2010 v 14:07 | Boženka |  Pletení
Boženčina dcera uvítala teplé ponožky i když už má zima na kahánku. Má ráda nožky v teple a pro vás, které jste na tom podobně posílá Boženka foto pro inspiraci.
b.seckarova@seznam.cz na tuto adresu můžete směřovat své případné dotazy.