Háčkované košíčky

26. února 2010 v 9:11 | Pavlína Bartíková |  Háčkování
Už jsme si všichni zvykli, že práce, které nám pro inspiraci posílá Pavlína jsou precizní. Jedny košíčky už tu máme a tady je druhá várka. Pokud máte nějaký dotaz k těmto roztomilým košíčkům, obracejte se na autorku pavlusa.bartik@seznam.cz

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 26. února 2010 v 9:19 | Reagovat

Nevím jestli ještě něco stihnu do Velikonoc, ale o popis na košíček bych Tě poprosila. Nejvíc se mi líbí tvar těch tří vpravo. :-)

2 hagir hagir | E-mail | Web | 26. února 2010 v 9:23 | Reagovat

Nádhera, nádhera. Ty jsi se tedy do toho tvoření dala. Já myslela, že více pleteš z papíru nebo z pedigu. Nebo je mýlím. Taky prosím o popisy nebo by mi stačila bližší fotka bez ozdobiček díky.
O_O

3 Božena Božena | 26. února 2010 v 13:19 | Reagovat

Pavlíno, nádherné, vás velikonoce nepřekvapí. O popis jsem vám už napsala, tak se těším.

4 Petra Chalupová Petra Chalupová | E-mail | 14. března 2010 v 19:52 | Reagovat

Dobrý den,

moc se mi líbí Vaše košíčky. Je to super nápad. Myslíte, že byste mi mohla poslat nějaký návod? Je pravda, že s háčkováním teprve začínám, ale zaujalo mě to. A baví mě to.
Mnohokrát děkuji

Petra
Kroměříž

5 Pavla Pavla | E-mail | 1. dubna 2010 v 22:10 | Reagovat

Dobrý den, mohla bych prosím poprosit o nějaký popisek na košíček??? Mamka se věnuje háčkování a nějak návody na košíčky jí chybí děkuji Pavla F.

6 Hana Váňová Hana Váňová | E-mail | 2. března 2011 v 11:03 | Reagovat

Pavli, máte moc krásné výtvory, neporadila by jste mi nějaký košíček, kuře, vajíčko, díky moc a moc Hana ;-)  ;-)  :-)  :-P

7 dasa dasa | E-mail | 14. března 2012 v 9:51 | Reagovat

dobry den prosim o zaslani popisu na kosicky,moc se mi libi a chtela bych je vyzkouset nezlobte se ucim se na pocitaci a spise datluju nez pisu dasa

8 tropical wedding gowns tropical wedding gowns | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:10 | Reagovat

Q. Which is the longest word in the dictionary?
http://www.threedress.com/

9 genic genic | Web | 17. června 2015 v 14:37 | Reagovat

Soudruzi, proč tolik emocí? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama