Výtěžek sbírky pro "Rolničku"

8. ledna 2010 v 12:01 | Hagir |  Nepřehlédněte!
Pro všechna děvčata, která poslala své výrobky na vánoční jarmark "Rolničky" je tady zpráva, že za naše výrobky se utržilo celkem 1253Kč. Není to mnoho, ale asi se taky všechno neprodalo. Na příští rok se připravíme dřív a zřejmě bychom se víc měly zaměřit na děti. Možná by se dobře prodávaly různé hračky, maňásci, medvídci, myslím, že i chňapky a prostírání, drobné doplňky pro domácnost. Oblečení a háčkované dečky se na takových akcích moc neprodávají. Tak to jsou jen nápady na příští rok. Myslím, že to není špatná tradice, kterou jsme tady započaly a pro taková sdružení, jako je "Rolnička" je každá koruna dobrá. A teď pár snímků, které byly na jarmarku pořízeny a které připomenou ještě jednou předvánoční atmosféru..

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | E-mail | Web | 8. ledna 2010 v 15:28 | Reagovat

Překrásné fotky. :-)  :-(  ;-)  :-D  8-)  :-P

2 Dominika Dominika | Web | 10. ledna 2010 v 10:53 | Reagovat

:-)

3 Maruška Maruška | E-mail | Web | 11. ledna 2010 v 9:14 | Reagovat

Zdravím všechny nadčence pro rolničku, bude i velikonoční sbírka, to už bych nasadila vajíčka na líhn kuřátek/háčkovaných!Papa M O_O

4 Jenda Jenda | 20. ledna 2010 v 21:47 | Reagovat

Ahoj chcete jednoduše vydělávat na internetu??? Zaregistrujte se na http://www.neobux.com/?r=snowslider a pak mi napište mail neobuxmilan@seznam.cz a já vám poradím jak dál. :-)

5 Jitka Jitka | E-mail | Web | 26. ledna 2010 v 10:30 | Reagovat

[3]:Maruško to nevím. Snad nám napíše Hagir, jestli něco připravují.

6 hagir hagir | 26. ledna 2010 v 11:43 | Reagovat

Původně jsem na tento vzkaz nechtěla reagovat, protože jsem byla na rozpacích, jak to Maruška myslí. Jelikož jsem byla na jejích stránkách a žádné háčkované věci jsem tam nenalezla, ale po reakci Jitky. Musím podotknout, že jarní jarmark určitě bude a budu moc ráda, když zase něčím přispějeme.

7 Jitka Jitka | Web | 26. ledna 2010 v 16:01 | Reagovat

[6]:Maruška je moje švagrová, je členkou klubu a háčkuje pěkná kuřata. Naučila jsem se je od ní. Najdeš je tady http://yorga.blog.cz/0904/vesele-velikonoce

8 hagir hagir | 26. ledna 2010 v 18:11 | Reagovat

Tak to se tedy povedlo :-D

9 moni moni | E-mail | 1. února 2010 v 15:03 | Reagovat

Náhodou jsem před Vánoci našla tenhle web máte tu opravdu šikovné členky.A protože patřím k těm kteří nenechávají ruce ani na chvili zahálet zaujal mě dobročiný jarmark pro Rolničku.Už jsem pro podobné akce vyráběla hračky pro děti,tak vím,že se opravdu takové věci prodávají nejvíc.Ráda bych vám tedy také něčím přispěla.Proto vás prosím,aby jste mi dali vědět na jakou adresu výrobky poslat a do kdy.Děkuji.

10 Jitka Jitka | Web | 1. února 2010 v 17:26 | Reagovat

[9]:Moni, jarmark se konal před Vánocemi. Tak pokud bude z Vaší strany zájem a sledujete naš web, dáme včas vědět. Možná se bude konat něco kolem Velikonoc a opět tady bude oznámen termín do kdy a kam posílat. Děkujeme za Váš zájem.  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama