Oblečky na panenky

26. ledna 2010 v 15:47 | Milada |  Panenky
A jsou tu další pěkné oblečky z dílny naší nové členky.
mdubka@seznam.cz
mdubka@seznam.cz
mdubka@seznam.cz
mdubka@seznam.cz
Jistě mnohá z vás najde u Milady inspiraci. S dotazy se obracejte na její adresu. mdubka@seznam.cz

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 26. ledna 2010 v 15:51 | Reagovat

Opět skvělý příspěvek. :-)

2 Milada Milada | 26. ledna 2010 v 16:03 | Reagovat

[1]: Děkuji. Od takového MISTRA jako jsi Ty uznání potěší.Milada

3 Hela* Hela* | 26. ledna 2010 v 20:03 | Reagovat

Úžasně precizní, jeden sloupek jako druhý. Můžou si s těmi panenkami hrát holčičky?  :-)  :-)  :-)

4 Šárka Šárka | E-mail | Web | 26. ledna 2010 v 20:30 | Reagovat

Moc krásné modely!!! :-) Ten kroj se mi líbí MOC! :-) A díky za typ se šňůrkou v pase, to mě nějak nenapadlo, určitě to příště tak udělám. Krásný večer přeje Šárka

5 Milada Milada | 27. ledna 2010 v 4:32 | Reagovat

[3]:Helenko, to všechno jsou "hrací" panenky mé vnučky. Obdobnými oblečky jsou vybaveny panenky děvčátek mých známých a ještě pořád jich mám velkou krabici.Když jdeme někam na návštěvu, kde je holčička, beru je jako pozornost,dávám je do tomboly na dětské bály, přidávám je k balíčku pro charitu.Jeden čas to byla moje posedlost. Když jsem uviděla klubíčko, hned jsem jasně viděla, co z něj udělám. S tím, abych je prodávala, jsem si nevěděla rady, proto jsem je přestala dělat.Milada  :-)

6 Milada Milada | 27. ledna 2010 v 4:45 | Reagovat

[4]: Šárko,všechny oblečky jsou dělány tak, abych co nejméně sešívala.Začínám u krku, když "vyhodím" část na rukávy, udělám ještě kousek tam -zpět, potom už háčkuju dokola. Vzniklý rozstřih stačí na přetažení přes hlavu.Šňůrky postačí, i když jsou to třeba šatky na "rozpínání"- jedna u krku, druhá v pase.Nedávno jsem oblíkala metr vysokou panenku, i tady jsem některé kousky takto vyřešila.Milada :-)

7 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 27. ledna 2010 v 19:08 | Reagovat

To je paráda !Seš moc šikovná! Precizní práce.Měj se,Alena

8 dkljasakldja dkljasakldja | 29. ledna 2010 v 10:38 | Reagovat

je tu nuda

9 Milada Milada | 29. ledna 2010 v 10:45 | Reagovat

[8]:Host bez pozvání může kdykoli odejít.

10 Jitka Jitka | Web | 30. ledna 2010 v 19:40 | Reagovat

8: Kdybys něco takového uměla, určitě by ses tady nemusela nudit.

11 Elina Elina | E-mail | 31. ledna 2010 v 14:02 | Reagovat

Jééé,zase je nač koukat,pěkné věcičky.To se vnučky mají když je taková šikovná babička.Fandím Ti

12 Milada Milada | 31. ledna 2010 v 15:31 | Reagovat

[11]:Děkuji, mám převahu vnuků (2), vnučka si moc s panenkami zatím nehraje. Milada

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama