Máme novou členku

22. ledna 2010 v 16:06 | Jitka |  Hosté a nové členky
Zdravím všechny pilné ruce. Náhodně jsem se ocitla na těchto stránkách. Zaujaly
mě, proto se osměluju vyslovit přání, že bych ráda rozšířila Vaše řady. Jmenuji
se Milada Doubková, před deseti lety jsem se stala skoro neomezenou "paní svého
času" = stala jsem se důchodkyní. Ruční práce byly ( a zvlášť teď jsou )
důležitou součástí mého života. Do práce na počítači pronikám vzhledem ke svému věku dost pomalu. Pro začátek posílám několik ukázek své práce.

Milada

Autorčin e-mail mdubka@seznam.cz

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elina Elina | E-mail | 22. ledna 2010 v 21:12 | Reagovat

Zdravím a chválím,moc pěkná práce. :-)  :-)

2 Milada Milada | E-mail | 23. ledna 2010 v 6:00 | Reagovat

[1]: Děkuji, každá pochvala potěší. :-)

3 Vlasta Vlasta | Web | 23. ledna 2010 v 11:00 | Reagovat

Háčkované oblečky pro panenky jsou moc pěkné, ale ten svetr s norskými vzory je naprostá bomba, obdivuji tvoji trpělivost a pečlivost zpracování  ;-)

4 Milada Milada | 23. ledna 2010 v 14:54 | Reagovat

[3]: Teď ho budu dělat pro vnučku, ale v obrácené barevnosti.

5 Hela* Hela* | 23. ledna 2010 v 16:26 | Reagovat

Vítej mezi námi, přidávám se k Vlastě. Jsou to moc hezké práce. Sice si užívám důchod kratší dobu než ty, ale teď jsem se stala závislákem na slovním fotbalu a moc ručních prací nestíhám. Když vidím Tvé práce, budu muset se sebou něco udělat :-)  :-)  :-)

6 Milada Milada | 23. ledna 2010 v 16:53 | Reagovat

[5]: Děkuji za uvítání.Je jedno, co člověk dělá, důležité je, aby se nenudil. A tady můžu říct, že nudu jsem za celý svůj život nepocítila.Časem přidám některé svoje další výtvory.Člověka zahřeje u srdíčka, když někdo ocení jeho práci. I drobná pochvala od takových šikulek jako jsou tady moc potěší. :-)

7 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | 23. ledna 2010 v 19:46 | Reagovat

Přidávám se k děvčatům, vítám Tě mezi námi.Tvoje práce jsou moc pěkné. :-)

8 Milada Milada | 24. ledna 2010 v 13:34 | Reagovat

[7]: I já obdivuju Tvoje háčkované výtvory. Pár deček jsem sice uháčkovala, ale úrovně těch Tvých nedosahují.  :-)

9 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 25. ledna 2010 v 18:25 | Reagovat

Tramtadadáááááá  :-D i já Tě Milado vítám !Dovoluji si tykat,protože už se věkem taky blížím k důchodu  ;-)Já sice neháčkuji,ale obdivuji všechny ,kdo to umí.Tvoje výtvory jsou úžasné! Přeji hezký večer,Alena   :-)

10 Milada Milada | 25. ledna 2010 v 19:21 | Reagovat

[9]: Děkuji,v důchodu jsou pěkné všechny večery(pokud netrápí nějaký neduh).Ještě neznám úplně všechno a všechny z těchto stránek, ale podle označení soudím, že Tvoje silná stránka bude v pečení. Pokud mně poradíš,velice ráda se s Tvými výtvory seznámím. :-D

11 Jitka Jitka | E-mail | Web | 26. ledna 2010 v 10:28 | Reagovat

Tak vidím Miladko, že jsi zapadla a děvčata Tě přivítala s plnou parádou. Přidávám se k Tvým obdivovatelkám a budu se těšit na další ukázky Tvé práce :-)

12 Milada Milada | 26. ledna 2010 v 11:09 | Reagovat

[11]:Samozřejmě, že mě těší každé pochvalné slůvko. Dnes ráno jsem poslala další fotky s ukázkami své práce.
Milada

13 Milada Milada | 26. ledna 2010 v 11:14 | Reagovat

[11]: Teď jsem si uvědomila, že fotky jsem poslala včera večer.
Milada

14 Šárka Šárka | E-mail | Web | 26. ledna 2010 v 13:21 | Reagovat

Dnes jsem objevila nový příspěvek a tak chci taky Miládku přivítat a ocenit šikovné ručičky!!! :-) Ten svetr, to je nad moje chápání, je naprosto úžasný :-)). Můžu se zeptat, jak děláš zapínání na šatkách pro barbinku? Dělala jsem taky jedny a dala na záda dva patentky, ale trošku se to rozvírá. Krásný den všem v klubu přeje Šárka :-)

15 Milada Milada | 26. ledna 2010 v 14:15 | Reagovat

[14]:Šárko, nějak se mně nezadařilo odeslat mail, tedy druhý pokus. zapínání řeším tak, že u krku, eventuálně v pase, navleču šňůrku. Jen vájimečně dávám knoflíčky nebo suchý zip. Milada

16 mimuvka mimuvka | E-mail | 28. ledna 2010 v 15:56 | Reagovat

moc hezké práce jste moc šikovná. Taky jsem se vrhla na pletení a háčkování. Pracuji na směny a děti už jsou z domu tak mám spousty času tak taky motám co se dá. Teď očekáváme v červnu vnoučátko tak budu mít na koho motat. Snad se taky dokopu a nějaké fotečky pošlu. Přeji hodně krásných nápadů Soňa :-)

17 Milada Milada | 28. ledna 2010 v 17:38 | Reagovat

[16]: Soňko,na ty maličké se dělá vůbec nejlíp - je to hned hotové a ještě si nevymýšlejí.A co se týká mých nápadů, tak těch já mám veliké množství, ale nestačím je všechny realizovat. na fotky se samozřejmě ráda kuknu. Milada :-)

18 flower girl dresses 2013 flower girl dresses 2013 | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:49 | Reagovat

Q. Which month do soldiers hate most?
http://www.untildress.net/simple-wedding-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama