Vánoční ozdoby

19. listopadu 2009 v 15:26 | Šárka Hartmanová
Posílám ukázku kouliček. Zkoušela jsem podle návodu z Diany, ale vůbec mi to podle toho nešlo, možná že ta německá příze je jinačí než naše Kordonetka. Kroutilo se mi to, nebo zase brzo zavíralo, a tak jsem nakonec vzala tenisák a vymýšlela jsem si a nějak ho obháčkovala a byla koule na světě :-). A moc díky za ten tip na škrobení pomocí balonku, šlo to bezvadně!!! :-)) Chtěla bych z téhle soupravičky udělat nějakou dveřní dekoraci, tak pak ještě pošlu konečný výsledek, jak pak budou zdobit :-). Jinak ještě je mám líp samostatně nafocené na svých stránkách, tak když se někomu budou líbit, může juknout na detaily na www.capella.estranky.cz

Krásný už skoro předvánoční čas všem v klubu přeje Šárka
Autorka těchto krásných ozdob má e-mail Sarka.Hartmanova@seznam.cz

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hagir hagir | E-mail | Web | 19. listopadu 2009 v 20:51 | Reagovat

Teda to je nádhera.  O_O Z té kordonetky je to tak krásně jemňoučké. Asi mě zlákáš k tomu, abych to také vyzkoušela. Já jinak dělám z Niky.

2 Lenka Lenka | E-mail | Web | 20. listopadu 2009 v 15:59 | Reagovat

Suuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............. :-)  ;-)  :-D  8-)  :-P

3 rolex replica rolex replica | E-mail | Web | 31. října 2012 v 14:14 | Reagovat

A. My pop is bigger than yours.
http://www.theirwatches.com/

4 empire waist wedding dresses empire waist wedding dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 6:01 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama