Pozdrav babího léta

15. října 2009 v 11:18 | Jana |  Hosté a nové členky
Dobrý večer, milá Jitko,
protože všechny zasíláte obrázky Vašich různých činností i zálib, nedá mi to, a musím také ukázat své výrobky. První obrázek je ubrus, který jsem vyšívala ještě jako svobodná asi před 28 lety. Ve sklepě jsem našla staré stínítko z lampy, očistila, obrousila, naaranžovala suché kvítí.
Druhá je malá háčkovaná dečka, keramický džbánek je výrobkem mé dcery a naaranžovaná kytička též.
Mně se to v tomto spojení líbí, doufám, že i ostatním návštěvnicím klubu se budou tyto výtvory líbit.
Jinak opět háčkuju vánoční ozdůbky pro ty, které jsem nestačila podarovat v loňském roce.
Také jsem se pustila do "práce století" - háčkované deky z motivků ze zbytků vln a přízí. Až bude hotová, pošlu obrázek.
Zdravím všechny v tomto sychravém podzimním čase - pusťte si pěknou hudbu, uvařte voňavý čaj, zapalte aromalampičku a věnujte se tomu, co Vás baví. V tomto zlém světe si musíme dopřávat i maličké radosti. Jana.

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 cipela cipela | Web | 15. října 2009 v 11:27 | Reagovat

http://cipela.blog.cz/0910/sonc-leta-2009-10-kolo-finale
pls koukni se na ten článek a přečti si ho pls celý jinak nepochopíš co bych po tobě potřeboval a při té příležitosti by ses tam mohla přihlásit do sonbu  a sorky za reklamku ale jinak by to nešlo.a nakonec ještě malá prosbička.To toho finálr se dostaly 3 celebrity ale dvě z nich lepeřeceno jejioch majitelky zrušily zničeho nic blog a tak se tě chci zeptat jestli by sis jednu z těch dvou celebrit nevzala třeba ty.na výběr máš s Miley Cyrus a Ashley tisdale ale pozor beru jen první dva zájemce

2 Jitka* Jitka* | 16. října 2009 v 7:24 | Reagovat

Jani moc pěkné a ten ubrus ten musel dát práci.Moc Tě tu vítám a určitě budeme rádi když budeš zasílat své výtvory rádi se pokocháme.

3 Elina Elina | E-mail | 19. října 2009 v 16:55 | Reagovat

Vítám v klubu.To je bezva nápad stím stínitkem ,už jdu hledat na půdu.Ubrus je pracný a pěkný.

4 Nicolas Nicolas | E-mail | Web | 1. října 2011 v 6:13 | Reagovat

Vstřebal jsem to, neboť žádný učený z nebe nespadl....žeee:-)

5 Jitka Jitka | Web | 1. října 2011 v 19:50 | Reagovat

[4]:Jdi zase o dům dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama