Návštěvnost

30. října 2009 v 8:24 | Jitka admin. |  Nepřehlédněte!
Dobré ráno všem, kdo sem dnes zavítají. Mám chvíli čas a tak jsem se šla podívat do administrace našeho blogu. Když jsem nahlédla do návštěvnosti byla jsem překvapená. Škoda, že to nemůžete vidět se mnou. Vy z vás, které sledujete na počítadle návštěv kolik každý den přijde návštěvníků si určitou představu udělat můžete.

Datum ..................Jedinečných návštěv ..........Všechny návštěvy ......... Navštívené stránky

29.10.2009 ................... 192 ................................................256 .................................. 1130
31.08.2009 ..................... 87 ................................................123 .................................... 533

Tady je přehled jen za dva měsíce. Je patrné, že návštěvnost našeho klubu neustále stoupá a to je velmi příjemné zjištění. Pramení to ze zájmu o ruční práce a to nás může jen těšit. V únoru 2010 bude náš klub slavit už dvouleté působení na internetu. Potom se k návštěvnosti vrátím a pokusím se udělat podrobnější přehled.

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | E-mail | Web | 30. října 2009 v 10:57 | Reagovat

No to je bezva! Je fajn, že o ruční práce je zájem a že pořád dělají radost, ať už tvořitelkám, nebo třeba pak i těm, kteří se pak pokochají vytvořeným dílem :-). Přeju klubu hodně návštěv a hodně krásných příspěvků!

2 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | E-mail | 30. října 2009 v 18:23 | Reagovat

Jitko,blahopřeji k tak krásné návštěvnosti,musíme Ti poděkovat za založení tohoto blogu,byl to jedinečný nápad. :-)  :-)  :-)

3 Elina Elina | E-mail | 30. října 2009 v 20:11 | Reagovat

Ahoj Jitko,vůbec mě nepřekvapuje,že máš takovou návštěvnost.Blog máš perfektní a stále se máme na co dívat a čerpat nové informace a poznatky.Já abych se přiznala jsem tu každý den a někdy i víckrát za den.Máš můj obdiv a děkuji co pro nás děláš.Dík Jiřina :-)  :-)

4 Jitka Jitka | Web | 31. října 2009 v 8:31 | Reagovat

[3]:Ale to ne já, to děvčata co jsou tak tvořivá, já to jen eviduji.  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama