Nováček v klubu

21. září 2009 v 22:59 | Lipetka |  Všehochuť
Dnes do klubu přichází nová členka. K obrázkům, které poslala napsala: "Posílám pár posledních věciček.
Jsou to stará už flekatá trička kamarádčiných dětí a některá obnošená moje, která chtěla trošku oživit.
Stačil nějaký fixík, pár barev na textil a zase je to něco nového".
Lipetko, vítej v klubu.
Budete-li chtít vědět něco k postupu práce pište si na adresu Vlasakova.Petra@seznam.cz

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hagir hagir | E-mail | Web | 22. září 2009 v 6:20 | Reagovat

Lipetko vítám tě v klubu a doufám, že se ti tu bude mezi námi líbit a dobře tvořit. Vidím, že máš výtvarný talent. To jsi krelila od ruky? Já jsem sice na ruční práce, ale malování mi nic neříká. To mi ti na hoře do vínku nějak zapomněli dát. :-D

2 Božena Božena | 22. září 2009 v 8:13 | Reagovat

Petro, vítej v klubu. Skvělý nápad a šikovné ručičky. Dnes většina lidí šetří, kde se dá, takže obnovit trička na děti, je dobrý nápad, na nich věcí "hoří" kosmickou rychlostí. Už jen mít talent na malování, ten mi do vínku také zapomněli dát. Hezký den.

3 Šárka Šárka | E-mail | Web | 22. září 2009 v 8:29 | Reagovat

Ahojky Petro, také vítám do klubu!!! Tvůj nápad se mi moc líbí, taky nejsem zrovna malířka :-), ale určitě to chce vyzkoušet :-)!

4 Zuzikk Zuzikk | 22. září 2009 v 16:06 | Reagovat

Tak ať se ti tu líbí, Petro. Už se těším na další obrázky  :-)

5 Lipetka Lipetka | Web | 22. září 2009 v 17:08 | Reagovat

Děkuji za hezké přivítání v klubu. Hodně věcí kreslím od ruky nebo předkreslených šablon, ale těžší věci (púaky, a jiné děcké oblíbence) natáhnu na monitor noteboku a narychlo si základy načrtnu přes to rovnou z obrazovky a zbytek potom normálně domaluju. A pokud neumíte moc malovat, nevadí,nejlépe stejně vypadají jednoduché věci :-) Hezký den

6 Lenka Lenka | E-mail | Web | 22. září 2009 v 22:10 | Reagovat

Ahoj Lipetko vítám Tě  v klubu.Já jsem Lenka.Ať se Ti mezi námi líbí a hodně štěstí při tvoření. :-)  ;-)  :-D  8-)  :-P

7 Hela* Hela* | 23. září 2009 v 7:22 | Reagovat

I já Tě mezi námi vítám. Nápad na oživení triček, i jeho provedení, je skvělý :-)  :-)  :-)

8 designer bridesmaid dresses designer bridesmaid dresses | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 9:20 | Reagovat

Q. Why did the belt go to jail?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama