Náš host

11. září 2009 v 17:25 | Anna |  Flóra kolem nás
Naším dnešním hostem je paní Anna Znojilová. Krom ukázky květeny ze své zahrádky poslala také háčkovanou dečku z motivků. Pokud máte nějaké otázky obracejte se na adresu anna.znojilova@seznam.cz

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hagir hagir | E-mail | Web | 12. září 2009 v 12:57 | Reagovat

Jiřinky jsou nádherné , ale už je to známka toho, že tu bude co nevidět podzim. Mám ráda všechny roční období, ale vadí mi v zimně ty břečky a na jaře a na podzim fujavice s deštěm.  

2 Hela* Hela* | 12. září 2009 v 15:47 | Reagovat

Dečka vypadá na stolku moc hezky a jiřiny jsou jedna krásnější než druhá. Vždycky mě potěší pěkné obrázky.

3 Hanka Hanka | 13. září 2009 v 22:22 | Reagovat

Je to moc hezké, fotky jiřinek a toho mečíku se moc povedly, sama trochu fotím, tak to pochválím  :-). Na zahradě to musí být zvláště pěkné   O_O. A co se týče té dečky - je moc pěkná, z motivků jsem snad neháčkovala, tak to ocením   [:tired:] ! Prostě - krásná práce a jak je hezky vytažená  :-P !

4 anna anna | 14. září 2009 v 9:04 | Reagovat

Děkuji všem, kytičky a zvláště jiřinky to je moje velká radost, vždyť která kytka má tolik odrud a barev a kvete některá už od června do mrazu. Ruční práce, to je zase spíš na zimu.A fotky ? to jsem amatér, to moc neumím.  :-)

5 jana jana | Web | 15. září 2009 v 15:50 | Reagovat

květiny mám ráda,a ty vaše jsou opravdu krásné

6 Iva Iva | Web | 17. září 2009 v 16:47 | Reagovat

To jsou krásné jiřiny, to je barev, nádhera. Dečka je moc hezká a náročná. Dokážu to posoudit.Já jsem háčkovala z motivků jednu a tím to končí. Už bych se do takové práce nepustila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama