Dětské čepičky

29. září 2009 v 17:08 | Jitka N. |  Háčkování
K těmto pěkným čepičkám mi jejich autorka napsala:

Ahoj Jituš,
překoukla jsem novinky a musím se též pochlubit. Inspirovala mne Šárka Hartmanová a její čepička. Háčkovala jsem je také pro mé dvě vnučky, ale ty se s nimi nechtěly fotit, tak posílám jen ty čepičky.Jsou to už puberťačky, tak se k focení nedají donutit. Háčkovala jsem každé dvě a to ze Sněhurky. Jak píše Šárka, dalo to víc práce, hlavně než jsem trefila tu správnou velikost (párala jsem tu první třikrát!).A ty motýlci jsou od Boženky Sečkářové. Měj se moc hezky a Klubu přeji hodně skvělých nápadů.
Jitka N.
Pokud vás Jitka svými čepičkami inspirovala a chcete se jí na něco zeptat, pak použijte tuto e-mailovou adresu: neradova30@seznam.cz

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 tetkapernikarka tetkapernikarka | Web | 29. září 2009 v 17:12 | Reagovat

Čepičky jsou parádní a motýlci od Boženky mi dělají taky parádu na zácloně  :-) Boženko zdravím  :-) Alena

2 sypinka sypinka | Web | 29. září 2009 v 17:20 | Reagovat

ty sou kráásné :)

3 Jitka* Jitka* | 29. září 2009 v 18:04 | Reagovat

Moc pěkná práce

4 Šárka Šárka | E-mail | Web | 29. září 2009 v 20:55 | Reagovat

Čepičky jsou perfektní!!!  :-) Zrovna pomalu dodělávám jednu a taky na ni plánuji právě motýlka, tak pak taky pošlu foto. Já jsem malé na focení pouštěla Maxipsa Fíka, aby pěkně seděla a já to mohla vyfotit. Ale to už by na puberťačky rozhodně nezabralo  :-)  :-)  :-) . Jitko, ať se další čepičky jenom daří!!!

5 Hela* Hela* | 29. září 2009 v 22:39 | Reagovat

Potvrzuju, parádní, kráásné, perfektní. Je vidět, že je večer dřív tma. Už jsem se taky dala do pletení. Až bude hotovo, pošlu :-)  :-)  :-)

6 veselateticka veselateticka | E-mail | 29. září 2009 v 23:37 | Reagovat

Zdravím,zabloudila jsem k vám a jsem nadšená,dříve když byli děti malé jsem pletla i háčkovala, dnes bych si netroufla,ale jsem ráda, že jsem k vám zabloudila. Nádhera, paráda. Děkuji
                Veselateticka
                Vladimíra :D  :-!

7 hagir hagir | E-mail | Web | 30. září 2009 v 11:30 | Reagovat

Nádherná práce.  :-D

8 Jitka N. Jitka N. | E-mail | 30. září 2009 v 12:17 | Reagovat

Dík za pochvalu, která pohladila dušičku jako pusy od vuček za ně. Všem přeji hezké tvoření ručních prací. :-)

9 Llochnes Llochnes | Web | 30. září 2009 v 20:52 | Reagovat

Obíhám a zanechávám komentík!

10 Jitka Jitka | Web | 1. října 2009 v 10:01 | Reagovat

[6]: Děkujeme za návštěvu. Každá nová návštěvnice ,která ještě navíc nechá milý komentář nás těší. :-)

11 Elina Elina | E-mail | 3. října 2009 v 22:45 | Reagovat

Moc pěkná práce a zeSněhurky to jde pomalu.Tím víc to oceňuji.

12 jana jana | 5. dubna 2016 v 8:54 | Reagovat

Bezkonkurenčně největší nabídka čepiček I ČELENEK pro děti:

http://www.eandilek.cz/detske-cepicky-satky-a-celenky/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama