Kolová vesta

26. srpna 2009 v 7:46 | Petulka2626 |  Háčkování
Jako už mnohokrát i tentokrát Petra uháčkovala skvělý model pro jednu ze svých parádivých mladých slečen. Určitě se v této pěkné vestě shlédnou další parádnice.
S případnými dotazy se obracejte na adresu: Petulka2626@seznam.cz

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | E-mail | Web | 26. srpna 2009 v 10:36 | Reagovat

Tak tomuhle říkám bezva finta :-)), to by mě nenapadlo, ani jsem vestu udělanou tímhle stylem nikde neviděla! Parádní dílko, moc se povedlo! Perfektní :-))

2 Božena Božena | 26. srpna 2009 v 12:35 | Reagovat

Peťula je šikula. Vesta je moc zajímavá. Viděla jsem ji v nějakém časopisu v černé barvě jako společenský doplněk a také vypadala nádherně.

3 hagir hagir | E-mail | Web | 26. srpna 2009 v 13:39 | Reagovat

Teda Peťo já žasnu  O_O Psala jsi mi, že nemáš čas a pak sem hodíš takové nádhery. To máš jakoby velkou dečku s dírama na ruce a vždy to na sebe musí upravit nebo to máš nějak sešité? Udělala bych to malé taky, ale asi se to na ní ještě nehodí. Musím počkat až trochu povyroste :-D

4 Petulka2626 Petulka2626 | E-mail | Web | 26. srpna 2009 v 14:30 | Reagovat

Zdravím všechny.
Šárko, vestu mám podle předlohy z časopisu Diana háčkovaná móda. Je tam vše, co potřebuješ vědět. Jen ten okraj jsem řešila takto, protože mi nevyšla příze a tak jsem dosti improvizovala.
Boženko, vesta je velmi společenská.  Až ji dcera moc nechce vytahovat na běžné nošení, aby se jí nezničila. Ale zase něco vymyslím a vyrobím, tak nemusí mít obavy.
Raduš, je to jen restík od jara. To hlavní bylo už hotovo, jen ty dodělávky. Ve předu by měla být na vestě ještě nějaká spona či ozdobný knoflík, ale zatím jsem nebyla v galanterii, takže je jen provizorně svázaná kouskem příze, aby posloužila jako model k focení. Času mám skutečně málo, ale už mám zase tři dny volno, tak se snažím dohánět. Vstávám ráno stejně jako do práce a háčkuju ostošest. Myslím, že na malou holčičku stačí motiv malé dečky. Můžu ti poradit, jak ji přizpůsobit na vestu. Když tak písni na email.  :-)

5 Hela* Hela* | 26. srpna 2009 v 14:38 | Reagovat

Náááádhera!!! Skvělý nápad, myslím, že bez sešívání?  POřád jsem se ještě nedostala ke skeneru, vydrž, prosím  :-)  :-)  :-)

6 Jitka* Jitka* | 26. srpna 2009 v 19:40 | Reagovat

Ahoj Peťulko no skvělé dílko jsi šikulka moc se mi vestička líbí jen mít více času na ty naše práce viď.Také jsem začala chodit do práce a už je to znát že tolik času není.Také sem tam něco začnu a pak to dodělávám až doví kdy.Zdravím všechny a mějte se krásně  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama