Srpen 2009

Gratulace Pavlínkám

31. srpna 2009 v 7:39 | Jitka a klub |  Blahopřání
Dnešní gratulace patří především členkám našeho klubu, Pavlínce Bartikové a Pavlínce Ludvigové, které slaví jmeniny. Ale protože vím, že na náš klub chodí i Pavlínka, které patří skvělé stránky http://dilna-rucnici-prace.blog.cz/ a mnoho jiných Pavlínek, patří naše gratulace i jim. Tak děvčata přejeme vám hodně zdraví, štěstí a všechno dobré. Hlavně hodně dobrých nápadů, jak si obohatit život novinkami v ručních pracech. Jitka a spol.

Úroda

30. srpna 2009 v 10:26 | Hela* |  Flóra kolem nás
Hela* nám poslala tyto fotografie svého zahradnického umění. Nedostaly jste chuť na čerstvě utržené rajčátko ? Nebo snad hrozen je libo?

Nevadnoucí kytka

26. srpna 2009 v 7:59 | Boženka |  Háčkování
A teď trochu z jiného soudku. Tuto kytičku uháčkovala Boženka Sečkářová své kamarádce pro radost. A aby udělala radost i vám, poslala nám její fotky do klubu. Za pozornost stojí i váza, do které byla umístěna háčkovaná a tedy nevadnoucí kytka. Ta váza je po Boženčiné babičce, takže bude mít určitě víc než sto let. Váza, ne Boženka .
Adresa pro případné dotazy: b.seckarova@seznam.cz

Opět kloboučky od Petry

26. srpna 2009 v 7:52 | Petulka2626 |  Háčkování
Ani tyto Petřiny kloboučky vás jistě nenechají klidnými. Já se do nich určitě pustím.
O popis si pište na adresu: Petulka2626@seznam.cz

Kolová vesta

26. srpna 2009 v 7:46 | Petulka2626 |  Háčkování
Jako už mnohokrát i tentokrát Petra uháčkovala skvělý model pro jednu ze svých parádivých mladých slečen. Určitě se v této pěkné vestě shlédnou další parádnice.
S případnými dotazy se obracejte na adresu: Petulka2626@seznam.cz

Šatičky

19. srpna 2009 v 16:06 | Jitka* |  Háčkování
Autorkou tohoto modelu je Jitka křížová. Dotazy směřujte na mail krizova-jitka@seznam.cz

Motýlci

18. srpna 2009 v 22:17 | Boženka |  Háčkování
Jestli ta příšerná vedra nepřestanou, tak se rozpustím. Sedím v chládečku a dělám to, co jsem v létě nikdy nestíhala - háčkuju. Nějak se rozmohla invaze motýlků, v přírodě už moc vidět nejsou, známé to chtějí na záclony do pokojíčků, na kočárky atd. Léto pomine a motýlci budou poletovat po pokojíčcích i v zimě. Tak posílám foto pro inspiraci všem, co budou v zimě tesknit po létě.
Autorkou těchto pestrobarevných motýlků je Boženka Sečkářová a její e-mailová adresa na které ji můžete kontaktovat je b.seckarova@seznam.cz

Dnes slaví Helenky

18. srpna 2009 v 7:23 | Jitka a klub |  Blahopřání

K dnešnímu svátku přejeme oběma našim Helenkám všechno nejlepší, zdraví, štěstí, lásku, elán a mnoho tvořivých nápadů.
Naše přání všeho nejlepšího patří také návštěvnicím, které jsou nositelkami tohoto krásného jména.

Háčkované šatečky

18. srpna 2009 v 7:17 | Hela* |  Háčkování
Vnučky prošly mojí skříň, našly staré kabelky a vyrazily v háčkovaných šatičkách na procházku.
Vnučky paní Hely* jsou jistě velké parádnice. A že to jednou budou ženské jak mají být je patrné z toho jak pěkně babičce pózovaly při focení. Autorčin mail: korensky3@post.cz>

Pozvánka na výlet

18. srpna 2009 v 7:06 | Zdenka "ren" |  Cestováni, turistika
V minulých dnech jsem byla v Jizerkách, posílám foto nejvyšší hory Smrku na české straně Jizerek, navštívila jsem opět i poutní chrám v Hejnicích, stojí za shlédnutí. Takže dávám typ na výlet. Přeju všem hezké dny, Zdenka "ren".

Blahopřání Petře

17. srpna 2009 v 7:39 | Jitka a klub |  Blahopřání
Peťulko, k dnešním jmeninám ti celý klub přeje všechno nejlepší, zdraví, štěstí a lásku. Zasloužíš si to. Jsi taková jemná dušička, která dovede pomáhat a pohladit ty potřebné.

Srpnový host

15. srpna 2009 v 19:22 | Jiřina |  Hosté a nové členky
Autorkou a naším dnešním hostem je paní Jiřina Vinklerová . Čepečky háčkovala na přání vnučky a ráda se s vámi podělí o své zkušenosti. Otázky k její práci můžete adresovat na její mail jirina.vinklerova@seznam.cz

Gratulace

15. srpna 2009 v 12:31 | Jitka a klub |  Blahopřání
Všechno nejlepší našim dvěma Haničkám ale i všem návštěvnicím tohoto pěkného jména.

Soupravička jedna báseň

12. srpna 2009 v 11:14 | Boženka |  Háčkování
Autorkou této krásné soupravy je b.seckarova@seznam.cz na kterou se můžete obracet s dotazy. Je to krásný dárek pro Boženčinu dceru. Určitě se jí bude líbit a já jsem přesvědčená, že se bude líbit i vám.

Náš host a klobouky

5. srpna 2009 v 22:17 | Mirka Mac |  Háčkování
V pěkné zahradě se dobře vyjímají letní háčkované klobouky, které jsou dílem našeho dnešního hosta. Mirka dělala klobouky bez předlohy a přesto jsou velmi povedené. Pokud budete chtít poradit jak na to můžete si napsat o radu na mail MirkaMacura@seznam.cz