Pravčická brána

15. července 2009 v 18:52 | Zdenka "ren" |  Cestováni, turistika
Dočetla jsem se, že Pravčická brána soutěží o zařazení na seznam UNESCO, a protože tam občas skalami procházíme, naposledy loni s vnuky, posílám odtud pár loňských snímků PB a restaurace Sokolí hnízdo. Celé Českosaské Švýcarsko stojí za navštívení. Přeju všem, kdo se tam podívá, krásné zážitky. Zdenka "ren"
Autorka snímků Slaba47@seznam.cz

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iva Iva | E-mail | Web | 15. července 2009 v 19:14 | Reagovat

Zdeni moc pěkné obrázky, připomněly mi, jak jsme tam před lety byli na výletě a jak se nám tam moc líbilo.

2 Hanka Hanka | 15. července 2009 v 20:41 | Reagovat

Zdeni, tak těmito snímky jsi mě mooooc potěšila! Pravčická brána je opravdu opomíjena, tak budu držet všechny palce, ať prorazí do světa  :D. A já jen lituji, že to mám tak daleko   :-? , byla jsem tam zatím pouze jednou.  :-)

3 Hela* Hela* | 15. července 2009 v 23:27 | Reagovat

Prý by měla být zařazena do 7 přírodních divů světa. Držím palce i pěsti :-)  :-)  :-)

4 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | E-mail | 16. července 2009 v 19:06 | Reagovat

Helo máš pravdu asi to má být zařazeno do 7 divů světa. Jinak Hani, ono tam chodí turistů opravdu hodně, nejen od nás,ale plno z Německa, mají to pár kroků,vlastně z jejich skalních měst plynule přejdou k nám. Jen ty naše krásy jsou mediálně opomíjeny.

5 Hanka Hanka | 22. července 2009 v 21:00 | Reagovat

Tak jsem se dozvěděla, že PB nebyla do uzšího výběru zařazena. Myslím, že alespoň v naší republice bychom jí měli věnovat větší pozornost, hlavně co se týče médií.  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama