Červenec 2009

Perník

27. července 2009 v 18:41 | Hela* vnukova práce |  Hosté a nové členky
Vím, že není čas na perníky, ale měli jsme na prázdninách vnoučata, která chtěla něco vyrábět a tak si vymyslela pečení. Protože se jedenáctiletému vnukovi kalich pro dědu moc povedl, posílám ho.

Klobouček

24. července 2009 v 21:46 | Zdenka"ren" |  Pletení z proutí a papíru
Tak jsem dnes objevila v jednom květinářství klobouček z "psího vína", moc se mi líbil, tak jsem přikoupila pár věcí na ozdobu, a už visí v domě na chodbě.
Autorkou dotvořeného dílka je Slaba47@seznam.cz

Bolerko a čepička

23. července 2009 v 13:40 | Boženka |  Háčkování
Autorkou bolerka je Boženka Sečkářová. Psát ji můžete na mail b.seckarova@seznam.cz

Háčkovaná dekorace

19. července 2009 v 21:14 | Boženka |  Háčkování
Háčkovanou dekoraci poslela Boženka Sečkářová. b.seckarova@seznam.cz

Pravčická brána

15. července 2009 v 18:52 | Zdenka "ren" |  Cestováni, turistika
Dočetla jsem se, že Pravčická brána soutěží o zařazení na seznam UNESCO, a protože tam občas skalami procházíme, naposledy loni s vnuky, posílám odtud pár loňských snímků PB a restaurace Sokolí hnízdo. Celé Českosaské Švýcarsko stojí za navštívení. Přeju všem, kdo se tam podívá, krásné zážitky. Zdenka "ren"
Autorka snímků Slaba47@seznam.cz

Pouzdro

15. července 2009 v 16:45 | Lenka S
Můj výrobek , pouzdro na příslušenství k digitálnímu fotáku.(na náhradní nabité baterie do foťáku, papírové kapesníčky na čištění displaye foťáku).

Pedig

6. července 2009 v 19:55 | Pavlína Bartíková |  Pletení z proutí a papíru

Ani krupobití...

6. července 2009 v 19:46 Flóra kolem nás
Posílám fotky jak rozkvetly květiny na zahrádce. Bouřky ani krupobití jim nevadí. Doufejme že již všemu je konec. Halina