Rozkvetlá zahrada

30. června 2009 v 21:50 | Hela* |  Flóra kolem nás
Konečně mi rozkvetl clematis. Levandule je v plném květu, stříhám, stříhám a stříhám... I přes tuhou zimu se hodně vysemenila, tak jsem pruh, který dělí naši a sousedovu zahradu, o kousek prodloužila. Na jaře a v létě nestíhám nic vyrábět, tak jsem poslala alespoň kytičku ze zeleného obilí, kterou jsem uvázala pro dceru.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 1. července 2009 v 8:15 | Reagovat

Já nevím holka, jak to děláš. Já už jsem odepsala další levanduli. Drahá byla a opět vymrzla. Už se o to nebudu pokoušet. Je to už nejméně pátá rostlina, která vymrzla. Vyzkouším ještě vzít od švagra kousek jeho levandule. Je ve stejných klimatických podmínkách, tak bude třeba tužilá. Jemu se daří. :-)

2 Jitka Jitka | Web | 1. července 2009 v 8:17 | Reagovat

Jo a to aranžmá z obilí se ti moc povedlo. Je to pěkná dekorace. :-)

3 hagir hagir | E-mail | 1. července 2009 v 12:15 | Reagovat

Máš nádhernou zahradu. My máme zahrádku malinkatou, tak se nám tam toho moc nevejde. Takže levanduli jsme zrušili. Teď jsme kvůli dětem pořídili bazén. Takže je tam místa ještě míň. Ale aspoň něco.
Koukám, že jsou všichni asi na dovolené a prázdninách. :-D Závidím vám, já dovolenou nezařídila, takže nepojedem asi nikam :-x a manžel letět letadlem na poslední chvíli nechce bojí se, že spadne :-?

4 Vlasta Vlasta | Web | 1. července 2009 v 21:28 | Reagovat

Jitko, nejlepší levandule je ta, kterou si sama vypěstuješ ze semínka. Já jsem ji pořád kupovala a nikdy mi zimu nepřežila, potom jsem si koupila semínka, vypěstovala sazeničky a už mám snad pětileté rostliny, ani je na zimu nezakrývám a jsou rok od roku větší.

5 Hela* Hela* | 3. července 2009 v 13:57 | Reagovat

Ahoj Jitko, Vlasta má pravdu. Taky mi 3 levandule koupené v květináči zašly. Tyhle jsou z 1 sáčku semínek a 2x už se vysemenily tak, že jsem rozdávala spoustu sazeniček. Na zimu je nezakrývám.   :-)  :-)  :-)

6 sib sib | Web | 4. července 2009 v 14:11 | Reagovat

ta první fotka je krásná. a ta ky tice z obilí se mi taky moc líbí

7 Jitka Jitka | Web | 5. července 2009 v 22:04 | Reagovat

[4]: Vlasto

[5]:  Helo*, včera jsem byla u švagra a jemu ta levandule kvete z obou stran chodníčku, který vede k vchodovým dveřím. Je to nádhera. A ta vůně!Už jsem si na podzim domluvila vysemeněné sazeničky. Snad to bude lepší.Díky za rady a povzbuzení.  ;-)

8 2013 wedding dresses 2013 wedding dresses | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 4:43 | Reagovat

Q. What disappears when you stand up?
http://www.untildress.net/bridesmaid-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama