Dvě různé techniky - dvě autorky

29. června 2009 v 8:53 | Pavlína a Simona |  Hosté a nové členky

Při úpravách přehlednosti našeho webu se mi málem podařilo tento článek z 13.července loňského roku zlikvidovat. Chtěla jsem ho přesunout do rubriky Hosté a málem jsme o tyto ukázky zručnosti přišli. Omlouvám se autorkám i vám. Naštěstí to dopadlo tak, jak to dopadlo a připomeneme si tato dílka znovu. Je čas třešní, je léto a tak tato mísa poslouží jako čerstvá inspirace.

Pavlína poslala do našeho klubu další fotografii své ubrouskové techniky a Simonina aranžování. Máme další inspiraci, co všechno se dá vytvořit, když nám nechybí fantazie a zručnost.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | Web | 29. června 2009 v 17:28 | Reagovat

jak mám zrušit blogy ?nemáte o mně zájem tak to zrušim.

2 Jitka Jitka | Web | 1. července 2009 v 8:25 | Reagovat

Nic neruš, z počátku se s návštěvností potýká každý blog. Až se o tvém blogu dozví víc lidí, budou chodit i k tobě. Musíš navštěvovat také ostatní a nechávat komentáře a to by v tom byl čert, aby sis nezvedla návštěvnost. Počítej taky s tím, že ne každý ti nechá komentář.Doporučila bych ti abys na blog dávala víc vlastních věcí než videa a podobně. Video si každý prohlédne na Youtube pokud o to má zájem.Můžeš lidem přiblížit třeba svůj život. Nemáš ho jistě jednoduchý a lidi by možná zajímalo, jak se žije lidem s podobným osudem.Je to jen nápad, ale uvažuj o změně témat, která máš na blogu a nehaž předčasně flintu do žita. ;-)

3 Vaska Vaska | E-mail | Web | 21. prosince 2011 v 15:23 | Reagovat

Tady je to velmi zajímavé

4 fake watches for men fake watches for men | E-mail | Web | 31. října 2012 v 13:11 | Reagovat

Q. When do you stop at green and go at red?
http://www.writewatches.com/

5 2012 prom dresses 2012 prom dresses | E-mail | Web | 24. listopadu 2012 v 8:10 | Reagovat

A. Buccaneer

6 cheap christian louboutin shoes cheap christian louboutin shoes | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:16 | Reagovat

You certainly have some agreeable opinions and views. Your blog provides a fresh look at the subject.
http://www.shoesfloor.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama