Košíky

5. května 2009 v 22:08 | Hagir |  Pletení z proutí a papíru
Tyto košíčky jsem dělala přes Velikonoce pro paní doktorku z Prahy, jako malé poděkování za to, jak se stará o našeho Honzíka.

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | Web | 5. května 2009 v 22:20 | Reagovat

Překrásné košíky.Nemám slov.Je hezké se něčemu věnovat.

2 Hela* Hela* | 6. května 2009 v 8:28 | Reagovat

Košíčky jsou moc hezké. Paní doktorka bude mít určitě radost

3 Halina Halina | E-mail | 6. května 2009 v 8:58 | Reagovat

Tyto košíky jsou hezké, jen dál pokračujte. Ruční práce nejde ničím nahradit.

4 manžel manžel | 6. května 2009 v 15:47 | Reagovat

Košíčky jsou opravdu moc hezké,ale málokdo vidí ty krásné večery při kterých jen motá ruličky(nemám čas ještě 200 ruliček)a pak ten provoněný byt acetonem nenahraditelná pohoda domova. :-D

5 zuzikkk zuzikkk | Web | 6. května 2009 v 19:17 | Reagovat

to je nádhera! Ale zdá se mi to moc složitý - asi bych to nezvládla xD :-D

6 Zdenka"ren" Zdenka"ren" | E-mail | 6. května 2009 v 20:51 | Reagovat

Košíčky jsou moc pěkné, zdá se mi,že jsou dělány řetízkovou technikou, takže vypadají mohutnější, než klasickou košíkovou. Opravdu jsou parádní. :-)

7 Elina Elina | E-mail | 6. května 2009 v 21:00 | Reagovat

Moc miloučké.Vůbec se nedivím manželovi,že lituje krásné večery.Takový koníček zabere čas a touha po výsledku člověku nedá pokoj až to dodělá,ale stojí to za to.

8 Hagir Hagir | 8. května 2009 v 21:21 | Reagovat

Chlapi tomu nerozumí :-D , já si z toho nic nedělám, že si stěžuje on zase je celé víkendy v dílně. Takže si nemáme co vyčítat. Co se týká vazby našla jsem ji na livingu a tam bylo oplétaní třemi ruličkami najednou, jinak se to dělá jednou.

9 Božka Božka | E-mail | 30. června 2011 v 23:53 | Reagovat

Máš to pěkný,pokračuj v tom dál a dál se rozvíjej.Je pěkné,když má člověk radost ze svého  tvoření a má smysl pro krásu.A v jednoduchosti je krása.Nesnaž se něco až moc přezdobit nebo dávat dohromady více technik,které pak jednotlivě nevyniknou.
Ono když se něco povede,už už přemýšlíme o dalším a jak to uděláme trochu jinak...
Já jsem také taková a různě si hraju už od dětství. A JE TO UŽ PĚKNĚ DLOUHO A JEŠTĚ MĚ TO NEOPUSTILO.Teď už tvořím s vnoučaty - taky jsem je k tomu přitáhla postupně jednoduchými věcmi a ty malé holky taky už vymýšlí,co by se dalo udělat příště.
Držím ti palce, ahoj   Božka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.

Aktuální články

Reklama