Květen 2009

Klobouky, jak je dělá Iva

30. května 2009 v 21:11 | Iva |  Háčkování
Autorčina mailová adresa, na kterou si můžete psát o předlohy zelenkova.nb@seznam.cz

Košíky na kuchyňskou linku

30. května 2009 v 20:59 | Pavlína Bartíková |  Pletení z proutí a papíru
Posílám další příspěvek do klubu,dělala jsem si roh na ukončení kuchyňské linky a stojánek na vařečky a nádobí na vaření,vše je pleteno z pedigu.

Autorčina mailová adresa, na které zodpoví případné dotazy pavlusa.bartik@seznam.cz

Vitrážky

23. května 2009 v 21:04 | Šárka Hartmanová |  Háčkování
Dlouho jsem nic neposílala na ženský klub, mám teď totiž rozdělanou velikou záclonu a to je práce na dlouhé a dlouhé měsíce :-)), zvlášť když se snažím háčkovat a klubíčko mi tu rozmotává dvouletá čiperka :-)). Takže to je vždycky kousíček a spíš musím využít chvíle, když spí. Když se ale na stránkách objevily Zdenčiny vitrážky, zastesklo se mi po nich, a abych se odreagovala od záclony, což je práce trošku na zblbnutí :-)), tak jsem dvě udělala. Oblíbeného motýla, tentokrát ve vínové, a ještě košíček s růžičkami. Obě vitrážky budou dárky, jako správna kovářova kobyla totiž doma nemám skoro nic ze svých výrobků :-)). Všechno obvykle jde na export po příbuzenstvu a známých :-). Zdravím všechny v ženském klubu, a ať se tvoření daří a dělá radost!!! Zdraví Šárka

Léto je za dveřmi

23. května 2009 v 16:27 | Petulka2626 |  Háčkování
Léto je za dveřmi a tak je nejvyšší čas nechat se inspirovat a uháčkovat si plavky. Tedy ty z vás, které na to máte postavu.

Košíky od Pavlíny

8. května 2009 v 21:13 | Pavlína Bartíková |  Pletení z proutí a papíru
Posílám příspěvek do klubu. U nás na babinci jsme se dali do pletení z pediku a tady jsou moje první výtvory.

Prosba o radu

6. května 2009 v 10:38 | Zdenka-domácí paní |  Práce na PC
Zdenka napsala v komentáři do rubriky Práce na PC žádost o radu. Tam by si toho těžko někdo z vás všimnul. Proto jsem zařadila dotaz jako článek. Jestli někdo víte jak na to, poraďte Zdence a třeba se bude rada hodit i někomu jinému.

Ahoj děvčata. Prosím o radu, jak zprovoznit vracečku na webu. Dala jsem ji nakonec za rubriku jako obrázek, ale nic na začátek zpět nevrací. Pomůžete mi s tím? Díky a hezké májové dny. :-):-D Zdenka-domácí paní

Lenčino vyšívání

6. května 2009 v 10:32 | Lenka S. |  Vyšívání
Fotografie se příliš nepovedla, já jsem si původně myslela, že Lenka malovala na hedvábí. Podle jejího sdělení je to křížková výšivka. Může se použít jako obrázek, nebo prostírka. Škoda, že to fotografie tak zkresluje.

Košíky

5. května 2009 v 22:08 | Hagir |  Pletení z proutí a papíru
Tyto košíčky jsem dělala přes Velikonoce pro paní doktorku z Prahy, jako malé poděkování za to, jak se stará o našeho Honzíka.